Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb összeg amit...

Mi a legnagyobb összeg amit elherdáltál/veszítettél idáig?

Figyelt kérdés

Hogy jutottál túl rajta lelkileg?


Nálam 450ezer ft, egy olyan dologra amit rá 2 napra abbahagytam...



2022. jún. 15. 14:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
78%

Igazából bagyon kevés olyan dolog van, amit veszteségnek könyvelek el. Költöttem már több tízezer forintot is olyasmire, amit utána jóval kevesebbszer használtam, mint amire számítottam, de ezeket nem tudnám veszteségnek elkönyvelni.

Egyszer 25 ezerért vettem egy tudományos, grafikus számológépet. Egy ideje már szerettem volna magamnak egy olyat... aztán végül piszok kevés alkalommal használtam.

Aztán egyszer vettem egy "világvevő" rádiót, 50 ezerért. Ezt sem bántam meg, bár azért nem kürtöltem világgá, hogy mit vettem, és mennyiért. :D Meg igazából harmadannyiért is kaptam volna közel hasonló minőségűt.

Na, meg végigjártam egy gazd.infó OKJ-s képzést, ahol végülis a záróvizsgát nem tettem le. 2 éven át havi 15 ezer volt a tandíj, szóval... összesen 300 ezer. Azért nem tettem le, mert akkor kaptam meg első állásomat, és minden erővel arra koncentráltam, nem volt mellette energiám szakdogát írni. De nem bánom, lehet, hogy papírom nincs róla, de közvetetten ennél bőven többet nyertem az ott megszerzett tudással.

2022. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!