Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan vélekedik erről?

Ki hogyan vélekedik erről?

Figyelt kérdés
Adott egy társaság, akik tájszólással beszélnek. Van a csapatban egy szülőpáros a gyerekükkel. A gyerekhez hozzá szólnak, hogy lassan edd mert zsizsa még. Az anyukája meg megszólal, hogy ne mondjatok ilyet az én gyerekemnek.Nálunk olyan van, hogy meleg meg forró. Meg elkezdik firtatni, hogy nem tudnátok máshogy beszélni ti is, mert nem akarjuk, hogy eltanulja a gyerek.
2022. jún. 19. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem így beszélek, de rosszul esne, hogy bántják ezeket az embereket, akik igen.
2022. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Hát én kicsit tájszólva beszélek, de ha nekem beszólnának állnék föl és hagynám ott a francba azt a tahó bandát.
2022. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Ebben mi a probléma?
2022. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak valami túlkompenzálós, a gyerekét a széltől is óvó (valójában saját frusztrációit levezető) szülőről tudom elképzelni, hogy ilyet szól.

Az emberek sokfélék, a gyerek sok mindenkitől fog hallani sokfélét, eltanulni 99 százalékban azt fogja, amit otthon hall.

2022. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!