Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogy vélekedik arról, hogy...

Ki hogy vélekedik arról, hogy valaki 15 év felett plüssállatkával alszik?

Figyelt kérdés
Ki szerint gáz,és ki szerint ez egyáltalán nem szégyelnivaló?

2019. febr. 2. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én azzal alszom 19 évesen ja meg nagybátyám is 40 évesen Garfielddal :p (3 gyerekes családapa amúgy)
2019. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy baromira semmi közöm hozzá
2019. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

-Dejóómár. :D

Másodiknak:

-Miért is válaszoltál?

2019. febr. 2. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok és van egy plüssöm vele alszom. ☺ Családos anya vagyok,de semmi cikit nem érzek ebben. ☺
2019. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok és nyuszival alszom. Kell valami, amit ölelgethetek, így szoktam meg :)
2019. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 he84 ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, nem korhatáros ez. Én meg 30 felett alszok 3 kis plüssel az utóbbi pár évben. Inkább a kérdés kissé fura, mintha azért kérdezted volna, hogy vajon mások szerint gáz-e és jobban adsz a negatív véleményekre. Ezt pedig nem kéne, akinek ez gáz, vagy bánt érte, azzal nem érdemes foglalkoznod. Ha valaki szeret plüssökkel aludni, akkor hadd tegye, ha van rá lehetősége. Főleg ha az adott plüss egy régi kedvenc, vagy egy jó emlék valamivel kapcsolatban. Nekem a 3 plüssömből 2 ilyen.
2019. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
31 éves vagyok, tele az ágyam plüssökkel, alig férek el tőlük. A legkevésbé sem érdekel, ha valaki cikinek találja, ahogy az sem érdekel, hogy más mivel alszik.
2019. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én alapbol ne alszom plüssél,de nem azért mert az gáz lenne,hanem mert mikor még régen aludtam velük,mindig féltem,hogy mi van ha fáznak ha nincsenek takaró alatt.Vagy ha nem részesitettem mindegyiket ugyan olyan szeretetben vagy helyben szarul éreztem magam.Kicsit durva volt igy visszagondolva.
2019. febr. 2. 19:26
 9/12 anonim válasza:
85%
Ugyan így voltam ezzel kiskoromban rituálé szerűen raktam őket a helyükre. Féltem h az egyik nem kap annyi szeretetet és a többi szomorú lesz emiatt. De vissza gondolva ez nem ciki csupán gyerekes. És amit először írtál h ciki-e, szerintem nem még mindig az ikeás plüss kutyámmal alszom és nem nagyon érdekelne mások véleménye. A barátaimnak is vannak kedvenc plüssei az egyik ismerősöm érettségire is bevitte a kabala egerét.
2019. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok és általában van az ágyamban 1-2 plüss. Egy barátnőmnek sem volt vele baja és igazából soha, senki sem szólt meg, aki látta. :D
2019. febr. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!