Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok zárkózott,illetve...

Miért vagyok zárkózott,illetve miért nem vágytam soha barátnőre?Csak alkalmi kapcsolataim voltak.

Figyelt kérdés

2022. jún. 19. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha voltak alkalmik, akkor mégsem vagy annyira zárkózott.
2022. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Vannak barátaid?

Ha igen akkor milyen sűrűn szoktatok kimozdulni,csajozni stb.? Hány éves vagy? Mióta van ez így hogy bezárkozott lettél? Ezeket mindt le kellene írd,mert így senki nem tud,biztosan válaszolni neked

2022. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
27 vagyok,de azok az alkalmik is társkeresőkről voltak. Nem merek senkit sem leszólítani
2022. jún. 19. 22:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Már gyereknek is ilyen voltam
2022. jún. 19. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Miért kéne bárkit leszólítanod?
2022. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát,akkor hogy ismerkednek az emberek?
2022. jún. 19. 23:10
 7/9 anonim válasza:
100%

Nem vár mindenki kapcsolatra. Ha most nem érzed hiányát, nincs miért erőltesd. Azt tedd amit épp jónak érzel.

Én is zárkózotabb típus vagyok, ha szeretnél emberekkel megismerkedni, a legjobb mód az hobbykon keresztül. Például én szerettem régebb kosárlabdáznim úgyhogy beléptem egy kosárlabdázó FB csoportba. Nagyon nehéz, tudom, de bele kell fektetni egy kis energiát a kapcsolatok kialakítására valamint abba, hogy kilépj a konfort zónádból. Ha nem fektetsz bele energiát most, egy morcos öregember lesz belőled vagy tíz év múlva.

2022. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk ahogy írtad társkeresőn, vagy ismerősi körön belül. A legtöbb férfi nem égeti magát leszólítással.
2022. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
10 év múlva 37 leszek nem leszek öreg
2022. jún. 20. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!