Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egèszsèges emberben, ekkora...

Egèszsèges emberben, ekkora szègyen èrzet lehet?

Figyelt kérdés
Bàtyàm, akit 2 ève nem làttam, nem jött el unokaöcsènk ballagàsàra. Bèrmàlkozàsra se ment el. Èn se voltam ott, bèrmàlkozàsra nem hívtak le (400km csak oda az út) ballagàsra ünnepsègre oktatàs miatt nem tudtam rèszt venni, ebèd meg műszaki hiba miatt nem èrtünk le felesègemmel, de du-na leèrtünk. Elmondtam a gyereknek mi van semmi gond nem volt ott. Bàtyàmmal talàlkoznunk kellett (3 an vagyunk testvèrek) nem mert kijönni a lakàsból, bement a fürdőszobàba, ès magàra zàrta az ajtót. Mi nem mentünk be a lakàsba, jó idő volt. Ekkora szègyen èrzet, hogy lehet egy emberben? Bennem sose volt, bàrmit csinàltam....
2022. jún. 20. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A bátyád nem egészséges. Teljesen normális, hogy nem tudott/nem akart elmenni egy-egy családi eseményre.

Vagy mentálisan beteg. Vagy valami más is van, aminek semmi köze a ballagáshoz, bérmáláshoz.

2022. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Drog csinál ilyen szorongast

Mi is jartunk igy

Van egy haver azzal sokat bandáztunk nála is aludtunk stb egyik nap meg az ajtot sem merte" kinyitni, belulrol beszélt csak hogy nem fogad. Teljesen nemnormalisnak jött le. Pedig csak füvezett, asszem más droggal nem élt, de nem biztoa.

2022. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
*Vagy inkabb drogelvonási tunetek az ilyen szorongások ami amugy tipikusan jelentkezik nem egy embernel.
2022. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!