Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehéz felfogás?

Fárasztó96 kérdése:

Nehéz felfogás?

Figyelt kérdés
Hirdettem egy sorozat 5 részét (folytatásos, de csak 5 van meg nekem). Irtam mindhez, hogy csak egyben eladó. Írt egy nő, másfél hét irkálás alatt többször leírtam, hogy a könyvek csak egyben (5 egyben), ehhez az árat, a pk-t stb... Erre ma bejelenti, hogy csak egyet akar megvenni, arra küldi a pénzt. De végig azt írta mikor említettem, hogy csak egyben, hogy oké. Erre az egy részre akadt volna más vevö is, de ö elfogadta, hogy egyben akarom eladni, és elköszönt.

2022. jún. 20. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

🍏

Vagy szimplán meggondolta magát.

Megváltozott az igénye.

2022. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 akkor miért nem lehet szimplán visszamondani a vásárlást?
2022. jún. 20. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy buta, vagy direkt átvágott, bepróbálkozott, hátha.
2022. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erőszakos, lesz.rja, hogy Te mit írtál.
2022. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Aki sokat ad el a neten, az tudja, hogy elég gyakori jelenség, hogy a vásárlóként jelentkezők figyelmen kívül hagyják az eladó által kikötött dolgokat.
2022. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 már pár dolgot eladtam, de csak egy hülyét fogtam ki a három hónap alatt... Nem igen helytálló a válaszod.
2022. jún. 26. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!