Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire elkeseredett, ideges?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy tudom, másnak vannak nagyobb gondjai.

Szóval az osztályom nagy része megy szuper helyekre nyaralni. A haverom pl. Montenegróba, egy testvérpár Svájcba stb. Mi meg még belföldön se megyünk sehová. És ez majdnem minden nyáron így van. Amikor a tanár kérdezik hogy ki hova megy, akkor mindig hazudnom kell valamit. Egyébként 5 testvérem van, abból 4 él velem egy házban. Annyira elkeserít és idegesít, hogy mások most is a tengerparton vannak egykeként, max 1 testvérrel, a szüleik csak velük foglalkoznak, én meg 5 testvérrel egy betonnal körülvett házban unatkozok, eltűröm, hogy beszélgetni se tudok a szüleimmel, mert akkor egyből jön valamelyik tesóm, aki belebeszél. Legalább szép helyen laknánk. Tavaly október végén még így volt , de persze onnan is el kellett költözni pont akkor, mikor az egész ház szépen fel lett újítva. Szívesen elfogadom bárki tanácsát.


2022. jún. 21. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell utazgatni, igaz én szoktam, de beérem azzal is hogy (pl ma is), lemegyek ma 2 spannal közeli tóhoz, elpattintunk pár cigit, sörözgetünk, azt elvagyunk
2022. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért olyan nagy dolog elutazni valahova, ha alapból szarul vagyok lelkileg nem igazán vigasztalna még egy Dubai út sem, sőt látnám hogy mennyi jó módú ember van, lehet szarabb kedvem lenne mint alapból.

..


Nekem sok ismerősöm megy a szigetre, pont ez miatt én is ideges voltam hogy én nem tudok, szóval megértelek, de ez miatt nem kell bánatba esni teljesen. 29f

2022. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. jún. 21. 16:33
 4/9 anonim válasza:
62%
és ki akadályoz meg, hogy elmenj dolgozni, aztán meg elutazz oda ahová csak akarsz
2022. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Xard le, hogy ki hova megy nyaralni. Nekem is 5 tesóm van, mi sem voltunk soha nyaralni.

Mikor feljött témaként, én mindig őszinte voltam, megmondtam, hogy nem megyünk sehova.🤷‍♂️

Hidd el, nem fog ezért senki sem lenézni. Mondjuk én nem nagyon irigykedtem emiatt, engem valahogy hidegen hagyott, de megértem ha neked rossz érzés hogy ez kimarad az életből. Sajnos ezzel nem tudsz mit tenni. Max annyit, hogy tanulsz és úgy helyezkedsz, hogy felnőtt korodban oda mehess majd, ahova csak akarsz.😉

Nem feltétlenül ide tartozik, de számomra mimdig fura volt, mikor megtudta valaki hogy hány tesóm van és erre azt mondta "Milyen szép nagy család, ritka az ilyen manapság" Hát...jah qrvára szép.....

Remélem nálatok nem voltilyen probléma, de nálunk sokszor még csak fűtés semvolt rendesen. A szüleim 2 nagyranőt gyerek, aki hisztis, makacs és felelőtlen. Persze megbecsülöm amit kaptam lehetett volna ennél sokkal rosszabb is, de én sosem fogom felfogni, hogy miért válall valaki a semmire kapásból vagy 8 gyereket.. Nemjó ez így senkinek sem szerintem.

Nah picit nagyon elkanyarodtam, jó kipanaszkodtam magam😅

Egy dolog van számomra, aminek nagyon örülök. A tapasztalat. Tudom hogy mit akarok és mit nem akarok az élettől.🙂

20/f

2022. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Szerencsére ilyen gond nem volt. Van fűtés, ennivaló is. Sosem szerettem, hogy anyukám lefotóz minket, aztán kitesz Facebookra, hogy milyen "szépek vagyunk". Bár engem már csak akkor fotóz, ha beleegyezek. Mondta, hogy 14 éves kor felett már nem tehetsz ki bármit a gyerekedről, csak az ő beleegyezésével. Nyugodtan panaszkodhatsz te is, főleg itt :) Néha jó kiadni magamból. Tanulásra nagyon figyelek, jövőre vagy azután már diákmunkára is tudok menni, abból kijöhetne egy pár napos nyaralás.
2022. jún. 21. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Keressél magadnak az ismeretségi körödben partnert arra, hogy el tudjatok menni együtt túrázni! Ha szükséges - és az nyugtatja meg a szüleidet, - akkor szervezzetek a társaságba egy felnőttkorú embert is, aki tudja, hogy "mennyi az annyi", aztán hajrá! Egy-egy kettő-három napos túra nem emészti fel az ország költségvetését, mégis élményt nyújthat! Hazudozni pedig teljesen felesleges, - pláne akkor, ha még különösebb tétje sincs! Próbálj megmaradni tisztességes embernek, - még ha ez egyre nehezebb is a "modernnek" csúfolt hazug, képmutató, szélhámos világban!
2022. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld pipa ;)
2022. jún. 21. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Van sok tényező ami miatt ideges vagyok, feszült, de a séta eddig bevalt.
2023. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!