Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar ha valaki nem...

Titeket zavar ha valaki nem beszél a történtekről?

Figyelt kérdés
Mert szégyelli, vagy kellemetlen neki beszélni róla a továbbiakban, szeretné ha mindenki elfelejtené.

#djsksksksks
2022. jún. 23. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Milyen történtekről? Történt valami?
2022. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem! Bunkó dolog faggatni a másik embert arról, amiről nem akar beszélni. Hagyni kell, aztán később majd elmondja, ha akarja. Ha nem, akkor sem erőszakoskodom.
2022. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Milyen történtekről?
2022. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Volt olyan barátnőm aki sosem akart mesélni arról, ami vele történt, viszont részletekig kifaggatott az életemről. Úgy éreztem nem tart méltónak arra, hogy én is betekintést nyerhessek az életébe, sőt sokszor kezelte úgy a barátságunkat hogy csak le akart rángatni a szintjére és ezért akart mindent megtudni hogy azokon keresztül húzzon le. Boszantó volt.
2022. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem zavar.Ha más nem köti az orromra,nem erőszakoskodom.Én se szoktam a bajaimat megosztani,csakis olyannal akiről tudom,hogy tényleg igazán érdekli a létem.
2022. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem, én is ilyen ember vagyok, nem szeretem megosztani a dolgaimat, mert nem szeretem, ha mások látják a gyengeségeimet, vagy kicsit sebezhetőbbnek látnak. Nem tudom elviselni. A sikereimmel egyébként ugyanígy vagyok, ha valami sikerül, azt is csak egy szűk körnek mesélem el, akikről biztosan tudom, hogy őszintén örülnek nekem, nem pedig irigyek. Van ilyen embertípus, én mástól is elfogadom, ha így gondolkozik. Nem bunkóság, általában ez az embertípus egyébként belül bizonytalan.
2022. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem, teljesen érthető, ha valaki soha nem.akar beszélni bizonyos dolgokról.
2022. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy látom félreérthető voltam. Úgy értettem hogy pl. 2 emberból egyikkel a másik jelenlétében történik valami amiről később kellemetlennek érzi beszélni róla, inkább úgy tesznek mintha nem történt volna semmi
2022. jún. 23. 18:37
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Így már érthető.Kábítószer hatása alatt egyszer régen megdugtam a haveromat.Ő akarta,élvezte is,én nem,úgyhogy abba is hagytam,amúgy se bírtam volna elmenni,mert undorítónak találtam.De szégyelni nem szégyenlem,mert az is én voltam,azt is én csináltam,megtörtént oszt ennyi,ez van,ezzel már nem lehet mit kezdeni.Azóta valahányszor tenni próbálta az agyát más előtt/beégetni engem,mindig ezt hoztam föl,hogy:Te meg emlékszel amikor beállva megdugtalak?Erre ő mindig elhallgatott,és meghúzta magát.
2022. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Én ilyen vagyok, hogy nem beszélek. Félő, hogy nincs igazam, rosszul látok dolgokat, így nem merem megbeszélni az adott problémát sem, így hagyom magamat.
2022. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!