Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kínos kutyás eset, amiben ti...

Kínos kutyás eset, amiben ti lettetek cikis helyzetben?

Figyelt kérdés

Kutyámat vittem sétálni. Nos, őméltósága úgy döntött, lefekszik a fűre. Lefeküdt - és úgy is maradt. Hívtam, csábítgattam bottal, húztam a flexit, de erre ő csak átfordult a másik oldalára, és már szépen mentek el emberek, ő max a hasára fordult, miközben és hívogattam, már szinte könyörögtem neki, csak térdre nem borultam. A tűző napon, egy panelház előtt történt, nem messze játszótérrel, benne néhány gyerekkel és szüleikkel.


Vagy húsz percre ott voltunk már, szakadt rólam a víz, a kutya nyakát meg csak nem tekerhetem ki, hogy gyere már b+ (amikor húztam a nyakörvénél, a kutyát húztam, nem állt fel, és miután elengedtem, a hátára feküdt és "napoztatta a fehér, szőrtelen mellkasát", mint aki nyaralt.


Amikor magától hirtelen felállt, elkiáltottam magam a következővel: "Végre felállt!"


Akik nem messze haladtak el, és gondolom néhányan a játszón, néztek egyet... Utána gyorsan odébb iszkoltam a kutyával, de a játszótér vonalának felénél a következő nagyon füves részen, kb húsz méterrel odébb megint eldobta magát... Mondom, ilyen a világon nincsen.



Veletek milyen "csodás élmények" történtek? :'D


2022. jún. 23. 15:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Oké... ezt talán az állatok kategóriába kellett volna, de végül is az emberek kínos esetére kérdeztem, szóval utólagos passz. xd
2022. jún. 23. 15:38
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Szegény kutyám összefosta magát a villamoson. :( Mindenki segített a feltakarításban, sok zsepit és nedvestörlőt kaptam és sokan odajöttek a kutyámat is megnyugtatni. Senki sem szidott le minket. Nagyon jó érzés volt és amíg élek, minden utasnak hálás leszek.
2022. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Én láttam egy csajt, aki szegény kutyának olyat lekevert, pedig az nem csinált semmi rosszat, csak sétált mellette.🤷‍♂️

Ennél sokkal jobb amit te csináltál. Jó, a végre felállt felkiáltás picit vicces lehetett, de nem kell ezt nagyon komolyan venni, nevetsz egy jót és továbblépsz.

2022. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Ebben szerintem semmi kínos és vicces nincs...jó, lehet a zabi tiniknek az ilyen dolgok viccesek.
2022. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem kínos, hanem nevetséges, hogy képtelen vagy parancsszóra megtanítani a kutyádat.
2022. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!