Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz azokról, akik az...

Mit gondolsz azokról, akik az interneten szidják az internetet, és pánikolnak a digitális rabszolgaság miatt, miközben ők is használják ezeket az eszközöket?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
De hát valahol csak kell jajveszékelni, nem? A nyomtatott sajtóhoz ma már nem fordulhatnak. 😀
2022. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ó, nekem vicces, néha szembesítem őket, hogy azért ők is használják ezeket a dolgokat.
2022. jún. 23. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Lehet, hogy használják, de nem biztos, hogy ugyanúgy ahogyan azok, akiket szidnak.

Természetesen bagoly mondja verébnek, ha egy számítógépfüggő szidja a számítógépfüggőket.

Ám, ha valaki olyan szinten használja ezeket az eszközöket, hogy nem vesz el tőle sok időt, nem lesz a függője, megéli az életet és nem csak jelen van benne, nem megvetendő, ha azokat szidja, akik fel se néznek az elektromos kütyükből, élőben nem figyelnek, ha beszélsz hozzájuk, mert elvonja a figyelmüket az elektromos kütyüjük és már a hangulatuk is ezetől az eszközöktől függ.

2022. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Hasonlóak mint a "boomer" korosztály azon rétege, akik szidják a mai fiatalokat, holott épp ők nevelték (vagy nem nevelték és épp azért lettek olyanok) fel őket :D

Nevetek rajtuk, ha épp olyan kedvem van, akkor megtámadom őket ellenérvekkel (többek között az általad felhozottal is) de választ sosem kapok rájuk. De azt veszem észre, hogy valamiért nagyon sok magyar (nincs tapasztalatom más népekkel, így csak erről nyilatkozok) embernek kell az, hogy valamin károgjon, veszekedjen vagy panaszkodjon.

2022. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Én napi szinten használom az internetet. De elsősorban munkára, plusz némi kikapcsolódás. De amit a mai ...nem, nem a fiatalok, hanem minden korosztály csinál, hogy még egy randin is a nyomorult telefonját nyomkodja, az igenis beteg és agyament. sosem csinálok ilyet, próbálhatsz szembesíteni, csak ráb+szol aranyom.
2022. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kedvencem, amikor facebookon szidja a facebookot.😅
2022. jún. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Páran félreértettétek a kérdést, nem arról írtam, hogy embereket szidnak, hanem magát a technológiát, amivel ők is élnek.
2022. jún. 24. 05:57
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem csak az a véleményem, hogy nem ért hozzá, nem tudja milyen jó dolgokat lehet az internettel megtanulni, természetesnek veszi hogy mp-ek alatt videochatelhet mikozben fogalma sincs arrol hogy regen pl. Postakocsik, hajok vittek még a leveleket is. Es egy-egy levelre tobb ideig vartak plane a tengeren tulon.


Amire leginkabb ezek az emberek hasznaljak a netet, kozossegi oldalak, jatek, filmek, egyeb szukseglet kielegitese, frusztracio levezetese, bullying, leginkabb csak konteos oldalak olvasasa, es szidas, hogy minek, mert fuggove tette.


De az igazi lényegét nem értik. Ez a probléma forrása.


Szidja de fogalma sincs rola, hogy pl. ki az a Tim Berners Lee es hogy mit koszonhet neki a vilag. Nem erdekli a tortenete utalja de megis a sajat frusztraciojanak kielegitesere hasznalja.


Nem az eszkoz rossz. Az nem mindegy mire hasznalod.

2022. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!