Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki bevallja, hogy a...

Ha valaki bevallja, hogy a saját neméhez vonzódik, utána miért kell naponta erről posztolni facebookon?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősöm nemrég kiírta, hogy végre bevallhatja, a lányokhoz vonzódik és mennyire befogadó az a közösség stb stb. Azóta mininum egy poszt van erről minden nap hosszú angol szöveggel és szivárványos képekkel, sminkkel.

Látja mindenki most már. Részemről teljesen mindegy, hogy fiúval vagy lánnyal van együtt.



2022. jún. 24. 06:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%
Mert ő ilyen típus, ugyanez a kategória azok a szülők, akik a gyerekük születését követően minden nap feltesznek valamit a gyerekről.
2022. jún. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg pont nem azért, mert annyira büszke rá. Sokkal inkább a bizonytalanságát mutatja, hogy napi szinten pozitív visszajelzéseket vár a facén: még mindig csak keresi a saját útját, nem megtalálta.
2022. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem kb. ugyanazért mint amiért mindenki megoszt minden szart. Vagy figyelemhiányuk van, vagy meg akarják osztani az örömüket. Kövesd ki szerintem.
2022. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%
Legyen kit letojni.
2022. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%
Beszűkült erre a témára egészségtelen mértékben. Valószínűleg egyéb baj is van, amiért nem tudja elfoglalni magát mással az életben annyira hogy ne a neten posztolgasson.
2022. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%

"Valószínűleg egyéb baj is van, amiért nem tudja elfoglalni magát mással az életben annyira hogy ne a neten posztolgasson."

Az tuti. És valószínűleg az egyéb bajokból következik eleve az is, hogy azzal próbálkozik, mi lenne, ha a másik nemhez vonzódna. De mivel az eredeti bajokat ezzel sem oldja meg, így sem lesz boldog, aztán majd jön a propaganda, hogy szegény LMBTQ-sok között azért annyi az öngyilkosjelölt, mert bántják őket, holott...

2022. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

"De mivel az eredeti bajokat ezzel sem oldja meg, így sem lesz boldog, aztán majd jön a propaganda, hogy szegény LMBTQ-sok között azért annyi az öngyilkosjelölt, mert bántják őket, holott..."


Már általános iskolában kipécézett magának egy gyereket a fél osztály, és éveken át, minden áldott nap azzal basztatták, hogy bu zi. A srác pont nem meleg, csak egy szem barátja volt akkoriban, akihez ragaszkodott, amíg ő is ellene nem fordult. Simán kapott annyi bántást, amitől sokan öngyilkosak lettek volna.

2022. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki állandóan posztol az életéről a közösségi oldalakra, az valószínűleg csak keresi a feltűnést, vagy pedig unatkozik. Én egyszerűen kikövetném és kész.
2022. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, de említettem már, hogy tegnap meglovagoltam egy pasit?

F 39

2022. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
36%

"Én egyszerűen kikövetném és kész."

Aki fent van a közösségi oldalakon, azt miért zavarja, ha más aktívabban használja, mint ő maga?

Én még egyszerűbben elintézem: eleve nem használom az ilyen oldalakat, max. hébe-hóba, fantázianeveken.

2022. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!