Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bűntudatom van. Mit tegyek?

Bűntudatom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap ott aludtam egy barátomnal és hajnali 1kor felhivtuk néhány ismerősünket egymás telojaról. Miután megtörtént a dolog azután jöttem rá, hogy ezt nem kellett volna mert más ilyenkor alszik és ezzel zavarom stb. Nagyon bűntudatom lett és egyből bocsánatot kértem, de még mindig nagyon erős bűntudatom van. Jogosan? Mással is történt már hasonló?



2022. jún. 26. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"hajnali 1kor felhivtuk néhány ismerősünket egymás telojaról"

Minek???

2022. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1, biztosan be voltak szittyózva
2022. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valóban tudni kellene, hogy mi volt a motiváció. Illetve hány évesek vagytok? Mit szóltak az ismerősök? Felvették és lehordtak titeket? Vagy nem tudtátok elérni őket?


Ha esetleg részegen "telefonbetyárkodtatok", az szerintem bocsánatos.

2022. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 ne magadból induljak ki köszi
2022. jún. 26. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nem történt velem, de más igen. Az szerintem okés, hogy bűntudatod lett, és bocsit kértél tőlük, ez frankó, és szerintem ne rágd tovább emiatt magad. Csak tanulj belőle, hogy máskor ilyet ne csinálj, vagy legyen benned egy fék, mielőtt valami hasonlót akartok művelni, hogy az utóbbi esetben (azaz ennél) mi történt.
2022. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!