Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket támadtak már meg...

Titeket támadtak már meg utcán? Hogy volt? Kort és nemet is írjatok.

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 22:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem az érintettek nem szívesen emlékeznek vissza rá….

Én sem szeretnek emlékeztetve lenni…

2022. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Még nem.viszont lehetsz akármilyen kemény ha mentálisan gyenge vagy. Bár garancia nincsen rá, de nem hátrány ha az ember tanul valamilyen küzdősportot, ami esetleg még jól is jöhet. Kerüld a veszélyes helyeket és mindig figyeld a környezeted.
2022. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak múltkor követett egy fószer és nem tudom hova tenni.
2022. jún. 26. 22:57
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére eddig még nem, pedig jártam már párszor fehér embernek elég veszélyes helyeken egyedül sötétedés után. Remélem ez továbbra is így marad. Máskor nem megyek ilyen helyekre azt hiszem.
2022. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de kötöttek belém és így tapasztalatból mondom, hogy amíg nem voltam ilyen helyzetben nagy arcom volt, ahogy a szituáció jött, betojtam és megszólalni se mertem.
2022. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem többször fogták meg a mellemet fiatalabb koromban az utcán, mellettem elmenő, elfutó férfiak, amiket én szinte támadásként éltem meg. Elég dühítő volt.
2022. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazi, vérre menő, kirabolós támadást még hál' istennek nem éltem át, de belém is kötöttek már a nyílt utcán, nem is olyan régen.

Még tavasszal, délután 15:00 körül a Blaha Lujza tér környékén sétálgattam (igen, budapesti vagyok) és telefonáltam egy barátommal. Láttam, hogy jön velem szembe egy roma csávó, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Viszont ahogy odaért elém, hirtelen nekem rontott és a dzsekimnél fogva elkezdett rángatni, közben meg üvöltözött, hogy adjak neki kajáravalót.

Mikor éjszaka járom a várost, mindig fel vagyok készülve hasonló szituációra, de így fényes nappal, a forgalmas belvárosban nem kicsit ért váratlanul, le is sokkolódtam egy pillanatra.

Az első, amit ösztönösen tettem, hogy eltartottam magamtól a telómat és gyorsan kinyomtam a hívást. Nem tudtam, hogy mi fog a következő percekben történni, de azt igen, hogy nem akarom, hogy az ismerősöm hallja a vonal másik végén. Ő csak annyit hallott, hogy valaki hirtelen elkezdett velem ordítozni, utána megszakadt a vonal. Szegény, nem kevés ideget megevett, mire újra fel tudtam venni neki...

Közben a csávó elengedett és elkezdtem neki ismételgetni egyre erélyesebben, hogy nincs nálam semmi, úgyhogy hagyjon, de nem akart tágítani. Aztán szerencsém volt, mert pár jókötésű, nagydarab járókelő észrevette, hogy gáz van, és odajöttek segíteni, el is húzott utána a pasas. Ezúton is köszönöm nekik.


Szürreális amúgy, hogy bár rendszeresen szoktam éjjelente is lófrálni a városban koncertek vagy baráti iszogatások után, de se az utcán, se az éjszakai buszokon nem ért még semmiféle atrocitás.

Nappal viszont félelmetes, hogy sokszor mik mennek...


28/F

2022. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Engem 3*


1: egy piàlàs soràn kötöttek belènk. 2 en voltunk 4 tàmadó.itt èn csak nèhàny pofont kaptam.

2:legènybúcsúban bekostóltak. A szószólót kicsaptuk gyorsba, majd elszaladtunk, mielőtt többen lettek volna.

3:kèt baràti csoport ösze vitatkozott, ès ebből lett a gond. 2 baràtom tartozott egy màsiknak. Itt az volt a gàz, hogy mindenki ismert mindenkit.

Volt mèg, de az àtlagba szórakozóhelyen hívtak ki.... De azt màshova sorolom.

2022. jún. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Olyan nem volt, hogy követtétek a támadót és egy sötét utcában nekidobtatok egy téglát a fejének? Például 7es. Hátulról nekibaszni egy téglát és futni, mint állat. Vagy késsel megszúrni a disznó vádliját.
2022. jún. 27. 07:33
 10/19 anonim ***** válasza:
9, Jézusom!!! Menj pszichológushoz!
2022. jún. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!