Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen elég bátorságom...

Hogyan legyen elég bátorságom kövér lányként elmenni a strandra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves vagyok és életemben, kissebb koromban kb 3-szor voltam strandon de onnan is rossz emlékekkel tértem mindig haza ezért nem is akartam ezt az egeszet erőltetni, dagadt vagy ne menj strandra. Egy gyógyszer hosszú éveken át való szedése miatt volt hogy 20 kiló szaladt fel másfél hónap alatt, most fogamzásgátlót szedek a hormonjaim miatt, de igazából nem is az a lényeg miért híztam meg. Számokban nézve 155 centi vagyok és 70 kiló. Már sikerült 10 kilót lefogyni meg még tervben is van legalább ugyanennyi.


Na most. Benne vagyok egy 2 éves kapcsolatban minden szuper, már sikerült annyira levetkőzni az önutálatot hogy előtte már merek mesztelenkedni rövid dolgokat felvenni. Az eddigi két nyáron mindig sikerült valahogy kikerülni ezt a strand dolgot de valahogy idén már illene, jó lenne már ezen is túlesni. Augusztus elejére terveztük de már gyomorgörcsöm van az egésztől, hátam közepére nem kívánom, viszont élményeket meg emlékeket szerezni akarok. Barátom nagyon hűséges fajta, tényleg ha megyünk az utcán ő inkább a kocsik seggét nézi mint a lányokét. Nagyon félek hogyha elmegyek strandra akkor bántani fognak, kinevetnek mint régen megvetően néznek és ez annyira a lelkemnek nem hiányzik. A másik meg hogy mi van ha párom pont a strandon dobben rá hogy mennyire undorító vagyok a többi lányhoz képest. (én voltam neki az első)


[link]


hasonló alkatom van mint a 4. lánynak csak bőven nagyobb mellekkel


koszi ha elolvastad és segíteni probalsz



2022. jún. 29. 19:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
A 4. lány nem is kövér.
2022. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

Először is hidd el, senkit nem fogsz érdekelni, ha kimész a partra. Mindenki ellesz a saját társaságával és ha megbámulnak valakiket, azok a számukra vonzó nők lesznek.

Másodszor pedig hidd el, ha a barátodat zavarná az alakod, már rég nem lenne veled (két éve vagytok együtt).

Harmadszor pedig a képeken látható nők egyike se az a "megbámulom, olyan nagy" kategória. Ezeknél jóval testesebb nők mennek strandolni, és őket se bántják.


Elhiszem, hogy ilyenkor úgy érzed, hogy mindenki téged néz és zavarban van, de őszintén írom, hogy nincs ez így. Nyilván könnyebb írni, mint megtenni, de bízz magadban és bízz a párodban jobban és próbáld elengedni magad.

2022. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Kislány/nagylány, az a 4. csaj hol kövér..?
2022. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Most voltam a Balatonon, tapasztalatból mondom. Még a 120 kilós Erzsók nénik és Pista bácsik is teljes lelki nyugalommal süttetik magukat a napon és a kutyát nem érdekli.
2022. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Bőven 100 kiló felett vagyok.

Nem mondom, hogy simán kimegyek. Kell egy kis lelki rákészülés. De így a 30-as éveim közepére meguntam, hogy minden jó programból kimaradjak a kisebbségi (haha) komplexusom miatt.

Úgyhogy tavaly óta kijárok strandra, előtte 20 éven keresztül nem tettem.

Hajrá!

2022. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem elbagatellizálni akarom a túlsúlyodat, de ez a 15-20 kg plusz bőven nem az a kategória, ami extrém feltűnő. A kutya nem fog a te alkatoddal foglalkozni, sokkal kövérebb emberek lesznek a strandon nálad.

A pasid meg nyilván látott már vékony lányokat, gondolom, strandon is járt, mégis veled van, nem velük.

2022. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem neked erős gondok vannak a fejedben. Te NEM vagy kövér. Még majdnem molett sem. Én 170 centi magas vagyok és 119 kilógramm, mégis járok strandolni. Nem mintha olyan bátor lennék, én se érzem jól magam, de ehhez képest te egy szupermodell vagy. A negyedik lány ráadásul tök vékony, nem is értem, hogy miről beszélsz. Ha meg a párod szeret, az nem azért van, mert téged látott először pucéran. Egyszerűen elképesztő, hogy embereknek lehet még az enyémnél is rosszabb önbizalma. Nagyon durva. :D Sajnos én sem 20 évesen léptem át ezeket a gátlásokat, hanem kellett hozzá vagy 10 év még, szóval kitartás és bátorság. Hidd el, nem kell és nem is szabad másokkal foglalkoznod. Miért lennél boldogtalan, csak hogy a mások ne hisztizzenek fél pillanatig, csak mert belesétáltál a látószögébe? Ugyan már. Magadért élj és szard le mit mondanak. Ne hagy, hogy mások tönkretegyék az életed a kicsinyességükkel. Szebb lányok pedig mindig mindenhol vannak és lesznek is. De az nem azt jelenti, hogy a párod szerint is szebbek, vagy mindenki szerint azok. Hidd el, a szépség csak nézőpont kérdése, az a fontos, hogy megtaláld, akinek te vagy a legszebb.


Na mindegy, sokáig lehetne ragozni, a lényeg, hogy próbáld elfogadni, hogy olyan vagy amilyen és úgy vagy jó. Nem kell senkinek sem megfelelned, csak magadnak.

2022. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%

Vegyél egy molettekre tervezett karcsúsító fürdőruhát. Egy szép ruhában talán nagyobb önbizalmad lesz. Ezeket most kerestem, szerintem nagyon csinosak:


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha nem szeretnéd, hogy bámuljanak, akkor menj egy olyan részre, ahol kevesen vannak.


Ha a barátod látott már meztelenül, nem hinném, hogy ott a strandon dobna. Valószínűleg lesznek nálad sokkal vékonyabb lányok is, de a srácnak azok tetszenének, akkor nem téged választott volna.


Ja, és biztos lesz olyan, aki rosszabbul néz ki, mint te. Fiatal vagy, ami ilyen téren hatalmas előny.

2022. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%

Mikor én voltam strandon tegnap volt egy nő. Akkor hátsója volt mint egy tanknak. Senki rá se nézett.


Ha olyan az alakod mint a 4-es képen lévőnek és nagyobb mellekkel, akkor téged megfognak nézni. De nem a súlyod miatt azt elhiheted.


Ne parázz. Élvezd az életet. Ha nem tetszel magadnak, magadnak akarj tetszeni, megfelelni ne ne a pasidnak, de főleg ne a vadidegeneknek.


Persze egészég miatt le kellene dobni a fölös súlyt, de pont nem azért mert " jaj a strandon mit fognak gondolni/mondani ".

2022. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!


TE NEM VAGY KÖVÉR!!


A barátod meg már rég lelépett volna, ha nem tetszenél neki.:)


És ezúton üzenem minden igazán kövérnek, hogy ne cs.sszék el az életük hátralévő részét azzal, hogy másoknak akarnak megfelelni.


Ha beszól vki, akkor meg verd meg vagy szóljál vissza neki, de hidd el, hogy nem fog! SENKI SEM TÖKÉLETES!


Ha nem kívül, akkor meg belül.


Le kellene már xarni, hogy mit gondolnak mások, mert eltelik az egész életed anélkül, hogy igazán élvezted volna !!


Rengeteg csinos fürdőrucis ruhát lehet kapni, amiben előnyösebbnek mutatkozhatsz vagy leplezheted azt, ami téged zavar, vegyél egyet és hajrá! Mutasd meg a kóróknak, hogy hogy néz ki egy gusztusos, húsos NŐ!!

2022. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!