Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kövér sorstàrsaim ti hogy...

Kövér sorstàrsaim ti hogy fogadtàtok el magatokat és a kövérséggel jàrò dolgokat?

Figyelt kérdés
Pl csúfolnak, vannak helyek ahol nem férek el...
2022. jún. 7. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Amíg kövér voltam, a dolog tudomásul nem vételéve próbáltam együtt élni a dologgal. De szerencsére sok munka és kitartás árán sikerült lefogynom.
2022. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Sokat dolgoztam érte, hogy hízzak, nekem így jó.

29 vagyok, már nincsenek gyökerek akik csúfolnak.

2022. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Miért akarod elfogadni azt, hogy kövér vagy? Miért nem teszel azért, hogy lefogyj, főleg az egészséged miatt?
2022. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy, és nem is akarom elfogadni. Le akarok fogyni. Sajnos érzelmi evés miatt nehéz ez, de nem adom fel.
2022. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Bár mindenkinek mindig azt mondom, hogy elfogadtam így magam, azért ez nem teljesen igaz. Nem akarok ilyen lenni, de akárhogy és akármit próbálok tenni ellene (a diétától kezdve az aktív mozgáson át), sajnos sosem sikerül, mindig csak kövérebb leszek a végére, mint ahogy nekikezdtem.

Inkább azt fogadtam el, hogy nem tudok fogyni, ilyen vagyok és kész... a kövérségem sosem fogom tudni elfogadni, rettenetesen utálom magam miatta, és azért, hogy még sincs elég kitartásom, hogy megváltozzak.

(Mások véleményét és megjegyzéseit meg igyekszem nem tudomásul venni.)

2022. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem voltam kövér, de volt rajtam tizenx kiló felesleg. Próbáltam áltatni magam azzal, hogy elfogadom magam és így is jól nézek ki. Aztán rájöttem, hogy lóphaszt, max csak kényelmes áltatnom magam azzal, hogy így is jól érzem magam.


Szóval kevesebbet zabáltam és visszatértem a sporthoz és idáig 20 kilót leadtam. Nem kell beletörődni ebbe...

2022. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


Megkérdezhetem, (akár leírhatod privátban) hogy nálad mit jelentett a diéta és rendszeres testmozgás?

Nehezen hiszem el, hogy ezek ellenére is csak híztál. Valamit vagy nagyon rosszul csináltál, vagy pedig valamiféle betegségben szenvedsz...

2022. jún. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!