Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen elég bátorságom...

Hogyan legyen elég bátorságom kövér lányként elmenni a strandra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves vagyok és életemben, kissebb koromban kb 3-szor voltam strandon de onnan is rossz emlékekkel tértem mindig haza ezért nem is akartam ezt az egeszet erőltetni, dagadt vagy ne menj strandra. Egy gyógyszer hosszú éveken át való szedése miatt volt hogy 20 kiló szaladt fel másfél hónap alatt, most fogamzásgátlót szedek a hormonjaim miatt, de igazából nem is az a lényeg miért híztam meg. Számokban nézve 155 centi vagyok és 70 kiló. Már sikerült 10 kilót lefogyni meg még tervben is van legalább ugyanennyi.


Na most. Benne vagyok egy 2 éves kapcsolatban minden szuper, már sikerült annyira levetkőzni az önutálatot hogy előtte már merek mesztelenkedni rövid dolgokat felvenni. Az eddigi két nyáron mindig sikerült valahogy kikerülni ezt a strand dolgot de valahogy idén már illene, jó lenne már ezen is túlesni. Augusztus elejére terveztük de már gyomorgörcsöm van az egésztől, hátam közepére nem kívánom, viszont élményeket meg emlékeket szerezni akarok. Barátom nagyon hűséges fajta, tényleg ha megyünk az utcán ő inkább a kocsik seggét nézi mint a lányokét. Nagyon félek hogyha elmegyek strandra akkor bántani fognak, kinevetnek mint régen megvetően néznek és ez annyira a lelkemnek nem hiányzik. A másik meg hogy mi van ha párom pont a strandon dobben rá hogy mennyire undorító vagyok a többi lányhoz képest. (én voltam neki az első)


[link]


hasonló alkatom van mint a 4. lánynak csak bőven nagyobb mellekkel


koszi ha elolvastad és segíteni probalsz



2022. jún. 29. 19:43
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
A lángos evősön hatódtam meg én is, nem is tudom mikor ettem utoljára kint bármit, ami nem saláta. Egészségedre azt a lángost csajszi <3
2022. jún. 30. 17:48
 22/28 anonim ***** válasza:
81%

"és kövér szőrös hátú pasikkal"


:))


Na, ez az!


Nem is értem, hogy ők miért nem paráznak ezerrel?! :)

2022. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Az 1960-1970-es években még így néztek ki az emberek a strandon:


[link]

[link]


Most így:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

....szóval, legyél csak nyugiban!:)

2022. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Kevés a tökéletes testű ember. A kövérségen túl van olyan, aki betegesen sovány. Van olyan, akinek bőrhibája van (anyajegy, májfolt stb) vagy hegei pl balesetből, műtétből. Olyan is van, akinek látványos bőrbetegsége van, mondjuk vitiligo. Vagy pl szülés miatt megcsúnyult a hasa. Vagy épp lefogyott sokat és lóg rajta a bőr.

Egymillió helyzet lehet és mindannyiuknak ugyanannyi joga van strandra járni, mint egy Victoria’s Secret modellnek.

2022. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
89%
Viccelsz? Én pont azért szeretek strandra menni mert olyan jó önbizalomnövelő :D Azok a jóképű srácok, akik látsz az utcán de nyilván pólóban? 10ből 9 pocakos. A csinos lányok, akik miatt rosszul érzed magad? Egyiknek úgy rezeg a hasa mintha nem lenne holnap, másiknak tiszta narancsbőr a feneke.
2022. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
76%

Jokat irtak masok is, de en nem akarlak azzal altatni, h 155 cm 70 kgval nem vagy kover, mert a szo hetkoznapi hasznalataban nezve az vagy. ( en 170hez vagyok 70kg, es meg igy is kovernek szamitok). De oszinten ki a fszt erdekli ez? Nagyon keves a modell alkatu ember a strandon, szerencsere nem is kotik bmihez a belepest, ugyh miert ne mennel? Nem te leszel ott a fo attrakcio, elhiheted.

Lenyeg h vmi jo fazonu furdoruhat valassz magadnak.

2022. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Na, voltál strandon?!


Milyen volt? :)

2022. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Hehe! Még jó, hogy nem kötik BMI-hez a belépést - becsődölne a strand! :)))
2022. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!