Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen elég bátorságom...

Hogyan legyen elég bátorságom kövér lányként elmenni a strandra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves vagyok és életemben, kissebb koromban kb 3-szor voltam strandon de onnan is rossz emlékekkel tértem mindig haza ezért nem is akartam ezt az egeszet erőltetni, dagadt vagy ne menj strandra. Egy gyógyszer hosszú éveken át való szedése miatt volt hogy 20 kiló szaladt fel másfél hónap alatt, most fogamzásgátlót szedek a hormonjaim miatt, de igazából nem is az a lényeg miért híztam meg. Számokban nézve 155 centi vagyok és 70 kiló. Már sikerült 10 kilót lefogyni meg még tervben is van legalább ugyanennyi.


Na most. Benne vagyok egy 2 éves kapcsolatban minden szuper, már sikerült annyira levetkőzni az önutálatot hogy előtte már merek mesztelenkedni rövid dolgokat felvenni. Az eddigi két nyáron mindig sikerült valahogy kikerülni ezt a strand dolgot de valahogy idén már illene, jó lenne már ezen is túlesni. Augusztus elejére terveztük de már gyomorgörcsöm van az egésztől, hátam közepére nem kívánom, viszont élményeket meg emlékeket szerezni akarok. Barátom nagyon hűséges fajta, tényleg ha megyünk az utcán ő inkább a kocsik seggét nézi mint a lányokét. Nagyon félek hogyha elmegyek strandra akkor bántani fognak, kinevetnek mint régen megvetően néznek és ez annyira a lelkemnek nem hiányzik. A másik meg hogy mi van ha párom pont a strandon dobben rá hogy mennyire undorító vagyok a többi lányhoz képest. (én voltam neki az első)


[link]


hasonló alkatom van mint a 4. lánynak csak bőven nagyobb mellekkel


koszi ha elolvastad és segíteni probalsz



2022. jún. 29. 19:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
33%

Nyugi kérdező, hazánk Európa egyik legelhízottabb országa, senkinek nem fog feltűnni, ahogy kinézel, mivel a legtöbb ember pont úgy néz ki, ahogy te, de inkább még rosszabbul.

Szóval nyugodtan menj strandra, érezd jól magad. :) Ha meg valami nem tetszik magadon, azon meg majd idővel úgyis változtatsz.


Jó szórakozást. :)

2022. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%

Ha kényelmesen akarod érezni magad, akkor semmiképp ne vegyél 2 részes (bugyi+melltartó) fürdőruhát, de vehetsz egy szívdöglesztő tankinit, ami ápol és eltakar.

A strandon meg 90 %-ban húsos emberek vannak, a fene sem foglalkozik a másikkal.

Érezzétek jól magatokat és helyettem is puszilj be egy jó lángost!

2022. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan!


Menj ki nyugodtan a strandra s meglátod, hogy szinte te leszel ott a legsoványabb! :D


Jó szórakozást!!

2022. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
29%

Hasonló cipőben jártam tavaly. Előtte évekig nem strandoltam. Na én rögtön úgy indítottam a nagy visszatérést, hogy sulis tábor, sok az ismerős, nem mindet kedvelem. Plusz még (egyébként magas derekú) bikinit valasztottam. Semmi negatívat nem tapaztaltam senki részéről, pedig én tényleg kövér voltam/vagyok. Mármint úgy értem, hogy akkor voltam 176 centi körül 100 körüli súllyal. A linkelt kép közül a harmadik csajhoz hasonló arányokkal, csak nagyobb mellekkel és combokkal.

Aztán a második alkalommal azzal sokkoltam magam, hogy anyámmal mentem strandra, aki szintén egy akkora debella állat(nem degradálásból mondom, hanem viccből), mint én, csak előnytelenebb arányokkal, csak szeret úgy tenni, mintha ez nem úgy lenne, ezért beszólogat. Konkrétan az volt a rendazeresen emlegetett megjegyzése, hogy nem ks nézek ki annyira szrul, mint amennyire azt gondolta, hogy szrul fogok kinézni bikiniben.


Asszem annyival amúgy beljebb vagy, hogy olyannal fohsz menni, aki elfogad és fixen nem.foh beszólni, ami már bőven egy plusz. Mellé válassz olyan fürdőruhát, ami komfortos, mellé nézegesd magad otthon és gondolj arra, hogy miért áll jól. Ma meg azért vedd számításba, hogy a hozzám hasonló dagadt emberek, vagy a nálam is dagadta bak is ott lesznek mindenféle korból, szóval objektíven fix, hogy nem te leszel a legnagyobb.

2022. jún. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%

Úgy, hogy tudatosítod magadban, hogy neked épp annyi jogod van ott lenni, strandolni, mint bárki másnak és az, hogy jól érezd magad, ne tedd másoktól függővé!


Vonulj végig, mint egy királynő és meglátod, hogy még a legvéknyabb lányok teste sem tökéletes, felesleges aggódnod! De a többség úgyis elhízott.


Ha netán a pasid meg olyan hlye lenne, hogy 2 év után elhagyna csak azért, mert a strandon látott mást, hát nem lenne kár érte s ne aggódj, majd jön a következő! Te legyél magabiztos, mosolyogj és élvezd az életet!


Nézd meg, hogy hány morcos, salátán élő, vézna pcsa magányos, mert a kutyának sem kell a rossz természete miatt, te meg már 2 éve boldog párkapcsolatban élsz ráadásul nagy mellekkel is vagy megáldva, hát nyugii! :)

2022. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
96%

Barátommal 3 éve vagyunk együtt és sajnos kihoztuk egymásból a rosszat. Erre még rátett a covidos otthonülés... Na lényeg h mindketten nagyon meghíztunk. Nincs mit szépíteni ezen. Én 91 kg vagyok most, barátom 124. Rajtam volt azért pár kg felesleg mikor megismerkedtünk, de barátom pl kifejezetten jó formában volt. Jó ideig nem voltam hajlandó strandra menni, idén döntöttem el h nem mehet ez így tovább. Úgyhogy rávettem magam és kimentünk. Kár volt aggódnom, senki rám se hederített és nem éreztem azt sem h kilógnék a sorból. De ami nekem megadta a végső löketet, az az h barátomat egyáltalán nem zavarta a teste. Örült h ott vagyunk és alig várta h csússzunk párat a csúszdán. Akkor nekem miért kéne rosszul éreznem magam?

Összességében hatalmas pozitív csalódás volt :) Még lángost és fagyit is mertem enni!

Te se félj!

2022. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Mennyire cukik vagytok már néhány valaszon szó szerint meghatódtam🥺 tökre azt hittem jönnek majd a kommentek, hogy ne is menj mert dagi vagy stb. nagyon jó olvasni hogy még nem mindenki bántja a másikat a súlya miatt
2022. jún. 30. 12:54
 18/28 anonim válasza:
96%

De aranyos vagy! <3 Örülök h segítettünk :)

16os

2022. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

"nem mindenki bántja a másikat a súlya miatt"


Én sosem értettem, hogy miért kell bántani a másikat akármiért is és egyesek honnan veszik azt, hogy joguk van beszólni a másiknak csak azért mert pl. másképp néz ki és ezzel tönkretenni a másik lelkét, életét.


Szerintem sokkal gázabb az ilyen alpári viselkedés, mint a fölös kilók.


"Még lángost és fagyit is mertem enni!"


Drága kenyér! Ez olyan megható volt, hogy megmosolyogtam és egyben a bicska is kinyílt a zsebemben, mert milyen és mennyi félelme, fájdalma van egy kövér nőnek, amit a súlyán kívül magán cipel és nem szabad hagyni, hogy vki a négy fal között maradjon csak azért, mert egyszer xy azt mondta neki, hogy....


Ne féljetek! Éljetek!


Nem mindenki bír, akar, tud lefogyni, de mindenki képes lehet arra, hogy ne bántson másokat és úgy éljen, hogy közben hagyjon másokat is élni s boldognak lenni!


Kérdező!


Ha van/lesz kedved, majd írd meg ide, milyen volt s mit tapasztaltál - tutira veszem, hogy neked is pozitív csalódás lesz a strandolás és rájössz majd, hogy feleslegesen aggódtál. Jó szórakozást! :)

2022. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Téli lesz a strand még kövérebb nőkkel, nénikkel és kövér szőrös hátú pasikkal. Szóval nem fogsz kilógni, hozzájuk képest inkább sovány leszel, senki nem fog téged nézni és a párod se "ott fog erre rájönni", rájött volna korábban is, de nem így történt. Szóval chill.
2022. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!