Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ,hogy 30 pluszosan...

Van olyan ,hogy 30 pluszosan nem akar kapcsolatot,mert elege lett, és nem is vágyik erre sem nő létére?

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 02:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Jelen! Sajnos eléggé életképtelen férfiakkal hoz össze a sors. A legutóbbi párom ránézésre maga a tökély volt, a szex is szuper volt vele, miközben a legnagyobb sóher és még neg is lopott a végén. Nagyon hazavágott és azóta nem is engedek közel magamhoz senkit. 31/N
2022. jún. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Fordítva is igaz.

Elváltam egy önző és rideg nőtől,aztán lett egy új párom.Aki éppen "csak" azt titkolta el,hogy van egy gyereke már,nem is kicsi, akit az anyjáék nevelnek. " Diszkóbaleset"-nek nevezte,és nem értette,miért kapom fel a vizet ezen.

Na,éppen ezért kedves hölgyek,részemre megszűntetek minden téren,mint társ!


És ragyogóan érzem magam így, magamban.

42/F

2022. jún. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Sok ilyen nő van, általában azért, mert "Engem mindenki csak bánt...", de hogy ő mit tett ezért, az már UFÓ számára.

Nekem van egy alapbetegségem, amiatt nem közeledek senkihez sem. Volt 1-2 közeledés 1-1 nő részéről, de nem akartam nekik mély csalódást okozni, így inkább tudatosan eltávolodtam tőlük. Másrészt ennyi idősen már csak használt embert lehetne találni. (F)

2022. jún. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

#3:

Mi az, hogy használt ember? Mekkora egy lenéző kőbunkó vagy te, már bocs...

2022. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, igen.
2022. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"nő létére"


Miért, ha valaki nő, kötelező kapcsolatban lenni?

2022. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Harmincasnak se kell lenni hozzá, én huszonévesen, két komoly kapcsolat, és ezen kívül néhány randizgatás-kavargatás után jöttem rá, hogy nekem ez egyszerűen nem való. Nem is értem, miért csinálják az emberek, pláne a húszas éveikben. Végre kikerülsz a nyomasztó iskolarendszerből, a koliban sem kell kimenőt kérned, hogy azt csinálj, amit akarsz, szüleid se szólnak már bele semmibe, erre keresel valakit, aki átveszi ezt a szerepet, akihez ugyanúgy haza kell menni munka vagy suli után. Egy párkapcsolat, pláne, ha együtt éltek, 50% logisztika, 40% önmagad feladása (mindkét fél esetén), és 10% boldogság. Sokkal többre értékelem a barátokat, akikkel nem KELL meghatározott időt együtt tölteni.
2022. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

4#: Köszönöm a bókot:).

Miért, szerinted hogyan lehetne nevezni a mai, minimum 4 "csodás" kapcsolaton, váláson megcsaláson átmenteket?

2022. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7 es igazad van :)

Én tini korom óta kerestem ...mindig hamar elkezdtem ragaszkodni, valahogy érzékenyrbb vagyok a kelleténél, rengeteget csalódtam,mindig én akartam ,rengeteget szenvedtem,folyton belémsúlykolták a kisebbrendűsègi komplexust,azt hogy kevés vagyok vagy berileg,vagy nőkènt....folyton csak az elvárások a hazudozások....stb

...valahogy igy ,35 évesen jutottam el oda hogy nem is akarom...hébe hóba vannak pasik ha akarom, szexre de ugy semmi nem jó...nem is tudnék már csak egy emberre fókuszàlni .úgy is átverne, nem tisztelne...sajnos túl későn jött ez nekem....gyereket meg semmi áron nem akarok, teljesen taszit....

2022. jún. 30. 20:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Emberileg,*
2022. jún. 30. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!