Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Brutálisan meleg van 🥵 Hogy...

Brutálisan meleg van 🥵 Hogy bírsz megmaradni? Hogyan bírnak így az emberek odakint dolgozni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 14:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg nincs más választásuk, de nem irigylem őket. Nekem kedvem sincs kidugni az orrom a perzselő hőségbe.
2022. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Itt 26 C fok van. Kibírható. :)
2022. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Közvetlen napsütéstől védjed a fejed! Legyen mindig nálad ital, - amit el is fogyasztasz idővel, nem csak mutatóba hordod magaddal! Vihetsz magaddal légpumpás flakonba behűtött vizet is, - amit adott esetben a fejfedődre, zsebkendődre, közvetlenül magadra permetezhetsz, amikor szükségét érzed! Világos színű ruházat viselete is támogatja a jobb közérzetet, - mert a napfény jelentős hányadát visszaveri. Javaslom, ne mozogj a szabadban - kánikula esetén - energikusan, - mert pillanatok alatt leizzadsz a legkisebb felesleges gyorsaságú mozdulattól is! Használd ki leleménnyel a környezet által kínált árnyékokat! -Sokszor egy árván álló használaton kívüli lámpaoszlop is jó szolgálatot tesz! Nem kifejezetten ajánlott ilyen időjárásban az sem, hogy saruban vagy mezítláb szambázzon az ember a nem kifejezetten hűs aszfalton! Aki szabadságon van és nem bír a négy fal között megmaradni, annak ilyenkor csak egy erdei tó környéke adhat megnyugvást vagy egy erdő mélyén lévő faház.
2022. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Védőital, pihenő idő, pihenő helység, rugalmas öltözék.
2022. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem fogok kertelni: Ha "fogd meg a lapátot Janika" önként és dalolva megválasztja a feje fölé a minden emberiességet nélkülöző, munkásjogokat egyre jobban földbe tipró urait, akkor fulladjon meg a tűző napon... Többieknek részvétem. Sajnos holnap én is egész nap kinn leszek, már a gondolattól rosszul vagyok. Amúgy meg igyekszem klímás helyekre, klímás közintézményekbe, klímás buszokba kerülni... és ki nem dugni onnan a fejemet a muszájnál egy perccel se többet.
2022. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Én még ráteszek egy lapáttal: futár vagyok, és vagy az 50 fokos autóban vagyok vagy kint a 35< °C fokban várok akár 10 percet is a cimen, addig persze a tűző napon, nem ám beengedne a kiskapunk hogy árnyékba menjek, ááá, dehogy.


Igen, jogos a kérdés: miért nem kapcsolsz klímát a kocsiban?

Van klíma. De kipróbáltad már, hogy 2 percenként ki-be szállsz és folyton nyitogatod az ajtót?

Elmondom, így nem sokat ér :)

2022. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk 30-35 fok van az irodában. Ventillátorral nem olyan vészes, a kint dolgozó kollégáimat sajnálom.
2022. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
Még pontosan hány "melegrinyás" kérdést fogtok kiírni? 🙂
2022. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Inkább elviselném a perzselő hőséget, de nálunk párás meleg van, és aludnom kéne, mert éjjel dolgozom
2022. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Na a perzselő hőségtől csak egy rosszabb van, a párás hőség! Konkrétan olyan, mintha a levegő nem tartalmazna oxigént. Szörnyű!
2022. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!