Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a minimum 10 évvel...

Miért a minimum 10 évvel idősebbek jönnek be mindig nekem? mással is van ilyen?

Figyelt kérdés

Kb. novembertől teljesen odáig míg meg nem szakadt a kapcsolat illetve meg nem ismertem egy másik férfit addig egy 29 éves férfiért voltam oda.

Most egy 35 éves férfi tetszik nekem. És lehet beteges, nem tudom, de simán eltudok képzelni vele dolgokat.

Veletek is ez van így 17-18 évesen vagy ti legalább a veletek egykorúakat “találjátok meg”?:D

Én nem tudom, ha őszinte akarok lenni magamhoz: az idősebbek jönnek be úgy vettem észre.

A velem egykorúak egyáltalán nem érdekelnek… nem tudom miért… Lehet a viselkedésük miat..

Amúgy a 29 éves kinézett 26-nak és a mostani 35 kinéz 30-nak :D

Bár tudom ez nem mentség erre meg semmi. De nem tudok mit tenni, veletek is volt ilyen, hogy ennyire ellőttétek a szorzót annak ellenére, hogy nem volt tervbe soha?


2022. jún. 30. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Én 30 éves férfi vagyok, de nevetek az egészen. Az én szememben egy kis szaros vagy és még jó pár normális, velem egykorú pali szerint is az vagy. Menj, azt inkább cseréld ki a pelenkádat. 🤣🤣
2022. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
23:39 ezen most jót nevettem, feldobta a napomat rendesen!:D, tehát köszi. Illetve szerintem ezzel nem vagyok egyedül..:)
2022. júl. 3. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!