Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak számomra nagyon idegesítő...

Csak számomra nagyon idegesítő ez?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm képtelen letenni a telefont, k*va idegesítő. Tervezünk közös filmezést, ő akkor is a fbjét pörgeti egész film közben. Csak engem idegesít fel nagyon az ilyen? Akkor miért filmezik? Vagy filmezzen vagy telefonozzon, nagy tiszteletlenségnek tartom és nagyon fel tud cseszni. Másnak mi a véleménye erről? Hogy álltok ehhez? A múltkor mikor összeültünk már nagyon el kellett harapjam a nyelvem, hogy ne szóljak neki, hogy ember rakd már le azt a k*va telefont!!


Bocsánat, de nagyon felidegesít az ilyesmi.


20/L



2022. júl. 1. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Bunkó.
2022. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
94%

Én nagyon örülök, nem most vagyok 23 alatti fiatal, mert extrém idegesítő látni, mindnek a kezéhez van nőve az a k.telefon.

És nem arról beszélek, hogy a villamoson, unatkozva nyomogatja, vagy várakozva, hanem tényleg látom, leülnek kajálni, leülnek haveri társasággal, és egymásra se néznek.

Én még 30 sem vagyok, de érzem, akkora a generációs szakadék, hogy eszméletlen. Nagyon örülök, hogy a 90-es években születtem, és nem 2000 után.


Rengeteg dolog szakad a mai fiatalok nyakába, de a legtöbbje ilyen-olyan értelemben analfabéta! De ez már másik téma...

2022. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

Na, akkor már tudom egy ismerősöm miért volt ideges, amikor filmet néztünk. :)

Én is nyomkodtam a telefonom, de közben figyeltem is a filmet.

Van, aki nem tud rendesen filmet nézni, mert bizonyos jeleneteknél szenved, unja magát, fészkelődik, unja a filmet.

Nem vagyunk egyformák.

Ne bántsd szegény bnőd. :)

2022. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Felnőtt minimum egy generáció, akik az instán, tiktok lófszon és bármi egyéb helyen azonnal továbbpörgetik vagy átugorják ami 2 mp után nem köti le őket.


Nem azért fészkelődik, mert ilyen típusú ember vagy "bizonyos jeleneteknél" szenved, unja magát, gondja lenne a filmmel. Azért csinálja, mert az alapkészségei olyan szinten hulladékok - például a koncentrációja - hogy nem tud inger nélkül pár mp-ig sem meglenni.


Azt érzi lemarad valamiről, ha nem csekkolja állandóan vagy valakivel nem beszél, valakinek nem ír vissza rögtön. Emellett unja a képét melletted, csak nincs benne annyi, hogy megmondja.


Akivel fontos az együtt töltött idő, fontos vele a kapcsolat, a barátság, amellett nem nyomkodom a telefont, akkor se ha egyedül szoktam. 1-2x elővenni belefér, de abba bújni több mint szánalmas.

2022. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Régen is voltak emberek, akik nem bírtak meglenni anélkül, hogy ne lett volna valami a kezük ügyében. Nincs semmiféle új jelenség, generációs szakadék, csak az eszköz lett más. A haj meg az ékszer birizgálás, jojózás helyett van most a telefon. A barátnőd feszült a mindennapokban. Kényszer cselekvésekkel tartja kordában, ami nyilván nem ideális, de nem is annyira ördögtől való, mint amennyire fröcsögnek rá, (meg a mai fiatalokra, ugye.) Amit tehetsz, az annyi, hogy megpróbálsz lazítósabb programot szervezni vele. Pl. ne akció filmet vagy horrort nézzetek. Keress valami jó vígjátékot, vagy üljetek ki valami teraszos kávézóba egy kényelmes és csendes helyen.
2022. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vígjátékot néztünk és szoktunk lazítani, mindenhol ugyanaz.
2022. júl. 1. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy nála ez már komolyabb. Esetleg figyelmeztesd, hogy ez is egyfajta függőség, ami nem egészséges. Viszont ha nem akar változni, nem tudsz vele mit csinálni.
2022. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!