Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik azok a jelenleg élő/már...

Kik azok a jelenleg élő/már nem élő magyar emberek akikkel szemben nem szabad kritikát megfogalmazni, különben felfalnak a rajongóik?

Figyelt kérdés
Tehát pl. ha Puskás Öcsire azt mondod, hogy egy szög egyszerű, aggresszív suttyó volt, aki elmenekült az országból, akkor az internet népe élve megnyúz. Ki van még ilyen? Horthy? Kádár?
2022. júl. 3. 10:56
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Antall József
2022. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Drakula ***** válasza:
89%
Orbán viktor.
2022. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
31%
Nekem most Pottyondi Edina jut eszembe, aki pont az internet népe által lett népszerű. A szarkasztikus YouTube-kommentár, amiben utazik már lerágott csont, ha az ember amerikai vagy európai YouTubereket néz angol nyelven, kb. 5 éve volt utoljára menő és Edináénál sokkal jobb színészi képességek kellenek hozzá, hogy valóban vicces legyen.
2022. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
55%
13: szerintem nagyon okos és tökös nő, én azon csodálkozom, hogy a megkritizáltak még nem verték agyon. :)
2022. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
74%

A háziállattartó emberek.

Valami nagyon pici negatívat mondasz rájuk vagy főleg a háziállatukra (kutya, macska), ami mellesleg igaz persze, akkor nyilván kivégzésedet kívánják.

2022. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
31%
*nyilvános
2022. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%

Kibővítem erősen magyar kötődésű nem-magyar emberekkel is, Bud Spencer.

Egyenesen sátánimádásnak számít, ha valaki nem szereti a Bud Spencer-féle spagetti westerneket.

2022. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
68%

"Tehát pl. ha Puskás Öcsire azt mondod, hogy egy szög egyszerű, aggresszív suttyó volt, aki elmenekült az országból, akkor az internet népe élve megnyúz"

Ha ilyen "színvonalasan" nyilvanulsz meg, akkor konkrétan mindenhonnan ki fognak nézni, édesmindegy hogy kiről beszélsz. Kivéve persze ha pont egy olyan közösségben vagy, amit pont az adott ember utálata fog össze.

2022. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Drakula ***** válasza:
65%
Ugye hogy igazam volt? rögtön lepontoztak. XDDDDDDDDDD
2022. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
75%
Miért ha egyszer igaz? Nyalják a valagat de nem tudják miért.
2022. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!