Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok akarat gyenge?...

Miért vagyok akarat gyenge? Miért ilyen kevés az akarat erőm?

Figyelt kérdés
Még egy munkahelyet se tartok meg annyira nincs akaratom hozzá se kitartás. Ugyan fenntartom maagam alkalmiból de épphogy. Aztán bele fogtam a jogosítványba de bukás után egy hónapig nem vezetem. Most látom kersett oktató holnap lehet vissza hívni mert nem vettem észre már ettől is rosszul vagyok. Csomó pénzt arra koltottem és nem is nagyon van már. Miért szar minden ennyire? Miért ennyire nehéz minden? Nem gondoltam volna hogy még egy tetves jogosítvány is egy vagyon lesz de már nagyon muszáj lenne le rakni ha már ezt csináltam magammal.

2022. júl. 5. 20:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyikhez sincs akaratom csak szenvedek ezektől ti nem?
2022. júl. 5. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, hogy miért szeretnéd megvalósítani az adott dolgot, aztán írd le az okokat egy lapra, és minden nap olvasd el! És akkor is, amikor elveszted a motivációdat. Csak akkor vágj bele valamibe, ha tényleg szeretnéd, és ne csinálj egyszerre túl sok mindent. Kezdj vmi egyszerüvel, utana könnyebb lesz a sikerélmény miatt. Egyébként nem lehet, hogy ki vagy égve?
2022. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Uhhh, meg tudlak érteni. Én is utálom a visszahivasokat, utálom mikor valamit meg kell csinálni, de halogatom és egyre rosszabb lesz persze. Én most a fogorvoshoz nem bírom rászánni magam fel éve.

Sajnos én se vagyok kitartó típus.

2022. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Hát szerintem de, nagyon elegem van már ebből az életből. Nem értem más emberek mit szeretnek benne.
2022. júl. 5. 21:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul fogorvoshoz nekem is menni kell még oda is. Várom a hívását annak meg.
2022. júl. 5. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Keress fel szakembereket,remélem ők tudnak segíteni.
2022. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En bele se fogok a jogsiba, egy vagyonba kerul. Ha megbukok, penzkidobas az egesz.
2022. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem éri meg. Régen azért még emberi árban volt de már nagyon túlzásba esnek. Meg ugye annyiszor húz meg ahányszor akar sajnos.
2022. júl. 5. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!