Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen gyenge...

Miért vagyok ilyen gyenge jellemű ember?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kötelességem lenne (és van most is), de valahogy állandóan mást csinálok, csak nem azt amit kellene. Teljesen tisztában vagyok vele, hogy szünet után, ha nem tudok lefelelni, akkor megbukok és nem lesz szakmám. Hogyan vegyem rá magam arra, hogy ami kötelező, azt meg kell csinálni? Mindig valami elvonja a figyelmem, ha bekapcsolom a tv-t, akkor reggeltől hajnalig leragadok előtte, a számítógéppel szintúgy. Milyen módon vegyem rá magam, hogy a fontos dolgokat előbb végezzem el, majd azután foglalkozzak mással?

Egyszerűen meg fogok bukni!!!

SEGÍTSÉG, PLEASE!! KÖNYÖRGÖK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



2015. ápr. 6. 22:15
 1/4 jackson666 ***** válasza:
20%
Ne nyavajogj . Embereld meg magad és állj hozzá ugy hogy sikerülni fog
2015. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vonFromm válasza:
100%
Velem is valami hasonló a helyzet. Én olyankor lemegyek a könyvtárba, mert ott nincs számítógép, így nem vonja el a figyelmem. Ha nem is tudsz elmenni könyvtárba, akkor csinálj valami olyasmit a gépeddel, ami megakadályozza, hogy karnyújtásnyira legyen. Pl. kihúzod belőle a kábeleket, és átviszed egy másik szobába. TV-vel meg a többivel is hasonló. Csak ne legyenek karnyújtásnyira. Vagy kérj meg valakit, hogy figyeljen rád. Mondjuk feljogosítod rá, hogy megpofozzon, amikor nem tanulsz, pedig kellene. Kishúgnak az ilyen ajándék :)
2015. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész nap állt a rendelkezésemre a tanuláshoz, akkor nálam reggel állt vagy bukott minden. Ha reggel nekikezdtem, estig csináltam (ha kellett). Ha reggel elkalandozott a figyelmem, annak a napnak vége volt! Szóval igyekezz reggel "jó irányba elindulni".
2015. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Csak rajtad múlik, koncentrálj és embereld meg magad. Ne csinálj úgy, mintha beteg lennél és könyörögni kéne, semmi bajod nincs, csak egyszerűen nem akarod megcsinálni. Mindenkiben van lustaság, elhiheted, de amit muszáj, azt muszáj.


Ha a bukás elkerülése, hogy ne kelljen még egy évet rohadnod szégyenteljesen a suliban, nem elég motiváció, akkor talán, ismétlem talán ha megbuksz jobban átértékeled majd a jövőben ezeket a helyzeteket.

2015. ápr. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!