Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a Facebook, Instagram,...

Milyen a Facebook, Instagram, TikTok stb nélküli élet?

Figyelt kérdés

Tehát az, amikor nem pörgeted céltalanul a telefont mindenféle kisebbségi komplexust okozó bejegyzések között.


Több időd van másra? Boldogabb vagy?


2022. júl. 6. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Én sokkal jobban érzem magam nélkülük.

Volt fészbúkom és arra jöttem rá, hogy minden ezzel eltöltött perc a legjobb esetben is csak pótcselekvés, - értelmetlen, haszontalan, szükségtelenül agresszív és rengeteg a szélhámos is. Lényegében szinte senki sem az, mint akinek mutatja magát!

2022. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Jó emlékeim vannak róla. Lehet, meg kéne próbálnom újra.
2022. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyszer 5 hónapra én is deaktiváltam magam mindenhonnan, csak Messenger és YouTube maradt. Vissza kéne térnem😀
2022. júl. 6. 15:54
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Jó volt, de én visszatértem mert egy csomó írással kapcsolatos ügyet egyszerűbb volt Facen keresztül intézni.
2022. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Miután a telefonom bedöglött és nem volt pénzem újat venni, bő másfél éven át éltem egy kőkori Nokiával. Fb-t használzam gépről, de semmi más közösségi oldalt, gyakorit is ritkábban. Komolyan azok voltak a legjobb idők. Most már függő vagyok.
2022. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Facebookom van, de nem is tudom már a jelszavam.

Instám, TikTököm sose volt.


Viszont rengeteg mással sokáig el tudok szüttyögni (Gyakori, Coub, Deviantart, Youtube).


Amúgy szabadidőmben inkább kiülök a napra és könyvet olvasok :)

2022. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az jelent "kihívást", hogy elképzeljem, azokat akik, úgy gondolják, hogy ezek nélkül nem lehet már normális társasági életet élni. Én pont az ellenkezőjét gondolom. Kb. a privátszférád teljesen feláldozod a népszerűségért, vagy megjátszod magad valamiféle hamis képet mutatva magadról. Mennyi kidobott idő, az a céltalan közösségi médiás kényszercselekvés, kukkolás, hasztalan információ felvétel, kb. a figyelem teljes szétszóródása.
2022. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Több időm van a még haszontalabb dolgokra. Mosogatás takaritás, csavargás céltalan, depresszióskodás, magány.
2022. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak facebookom van, de igazából csak a messengert használom. Én nem akarok magamról posztolgatni vagy éppen megosztani. A hírfolyamot se szeretem nézni mert rengeteg időt vesz el, és csak felidegesítem magam sokszor amiket kihoz. Se insta se tiktokom nincs, én nem látom értelmét a magam részéről, hogy nekem legyem. Se időm se energiám megosztani mindent, fotózni magamat meg egész nap ezzel tölteni az időt, hogy kik kedvelnek meg mennyien követnek. Ezek nem fogjàk megoldani az életem, és boldogabb se leszek tőle. Veszi el az időt és függőséget alakít ki, meg mentàlis betegségeket is akár. Inkább a jövőmre koncentrálok.
2022. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami az üresjáratot illeti, az ember nem tud folyamatosan aktív lenni, néha kell az, hogy semmit sem csinál, ezért nem nevezném időpazarlásnak, inkább az agyad kikapcsol, gyorsan töltődik. Nézd meg aki Gyakorizik is vesztegeti jóformán az idejét, mivel böngészi az oldalt, keresgél a kérdések között, néha nekem is van hogy nincs új kérdés, de csak bámulom a honlapot.

A Facebookon való lézengés is hasonló, kell néha ez az idő.

2022. júl. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!