Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elég ha csak egy kis időt...

Elég ha csak egy kis időt vagyok emberek között és ki szedik az energiám miért van ez??

Figyelt kérdés
Vagy nem tudom pontosan mi történik de haza jövök és olyan vagyok mint akit agyonvertek. Pedig csak fogorvosi rendelőben voltam emberek között. Most nincs munkám így hogy fogom bírni enberek között egész nap vagy ezt még lehet szokni? Régen amikor iskolába jártam és volt munkám is mindig ez volt. Szenvedés volt mindennap és hosszú.
2022. júl. 8. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagy
2022. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ennyire? És akkor hogy lehet ezzel együtt élni?
2022. júl. 8. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt szoktam érezni én is.

A szeretteim nem szívnak le. De az idegenek, a tömeg nyüzsgése nagyon lefáraszt.

Utána mindig kicsit el kell vonulnom akis csendes kuckómba és feltöltődöm.

2022. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ha például kettesben beszélgetsz baráttal, vagy valakivel, akkor biztos nem jön elő ez.

Valószínűleg fáraszt a társaság, a pörgő-kiabáló, harsány emberek stb.

Lehet hogy introvertált vagy.

2022. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Introvertáltként én is hasonlót szoktam tapasztalni.

A hozzám közelállók, a szeretteim, sosem szívnak le, azonban amikor jó pár órát töltök idegenekkel, tömegben, nagyon fáradtnak érzem magam. Egyszerűen mintha minden energiám eltűnne. Ilyenkor el kell kicsit vonulnom, utána már minden rendben és teljesen jól érzem magam.

2022. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled, csak introvertált vagy :) Keress neked való munkát. Rengetgeg létezik, nyugi
2022. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!