Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mennyire központi...

Számotokra mennyire központi téma/probléma az unalom, unatkozás?

Figyelt kérdés
Pl. magány miatt, úgy könnyű idejutni. Ne csak szavazzatok

#élet #ember #unalom #életunás
2022. júl. 11. 13:51
A kérdező szavazást indított:
Nagyon
Majdnem állandó
Nem az
Soha nem is volt
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs párom, a barátaim messze laknak, de szinte sosem unatkozom.
2022. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Szingli vagyok, egyedül lakom.

Hogyan kell unatkozni? 😁

2022. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az van, hogy túl sok mindent kellene csinálni, amit szeretnék, és nem győzöm.
2022. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Én mindenkitől azt hallom és itt is azt olvasom, hogy nem szoktak soha unatkozni. Na én viszont igen, gyakran😀 amióta együtt élek a barátommal, kevésbé, mert ha unatkozni kezdek, odamegyek hozzá. Egy jó társaságban nem unatkozom, egyedül meg gyakran. Az a baj, hogy olyankor jönnek a rossz gondolatok is... Nincs olyan hobbi, ami annyira lekötne egész napra, hogy ne unjam meg. Hát ez van, a "találj hobbit" tanács nekem nem jött be, mindent hamar megunok
2022. júl. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
azt mondják az ember, ha talál magának célokat, és azok felé törekszik, akkor attól boldogabb. Tehát kell keresni, amíg nem találod meg azt, amivel szeretnél foglalkozni, legyen az műlegyezés, programozás, vagy bányászattörténeti kutatás. Kicsit erőltesd, illetve próbálj ki új dolgokat, amelyek egy kicsit is érdekelnek. Vagy hallgassa barátaidra, szüleidre, hogy szerintük mi lenne neked való, ha van ilyen pozitív javaslat a környezetedben. Érdemes kicsit erőltetni! Az élmények fogyasztása csökkenti a depresszió hatását is. 49f
2022. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!