Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok, nők minden esetben...

A lányok, nők minden esetben maguk veszik meg a tampont, egészségügyi betétet, vagy előfordul, hogy a férfi veszi meg a barátnőjének, feleségének?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam rajta, hogy ezeket megvásárolni is csak nők vásárolhatják meg, vagy férfi is megvásárolhatja, és ha igen, akkor vajon elő is szokott fordulni, hogy ő veszi meg barátnőjének vagy a feleségének? Nem problémás (ciki) ha ffi vesz ilyet? Főleg ha egyedül van? Megveheti egyáltalán? Hogyan állnak hozzá? Hogyan szokott történni?

2022. júl. 12. 18:19
1 2
 1/15 Metionin ***** válasza:
98%
Persze hogy megveheti férfi is, kutyát nem érdekli. De általában a nők szokták maguknak.
2022. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Ez az első napod a bolygón?


Persze hogy megveheti, és nem "ciki".

2022. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Tegnap a Lidlben egy pasi pont bedobott a kosarába egy betétet a dinnye és a kakaós csigák közé. Senki nem akadt fent ezen.
2022. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Bárki megveheti, nem probléma, nem ciki. Sehogy nem állnak hozzá, pont olyan termék, mint bármi más, lehúzza a kasszás, a férfi kifizeti.

Azt hittem az ilyesmi csak tiniknél kérdés óvszer vásárlásnál.

2022. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Miért ne vehetné meg férfi? Miért, mit gondolsz, az eladó visszarakatja vele, ha meglátja, hogy nincs vele nő? :-) Vett anno nekem is partner, amikor épp ő ment vásárolni, és kellett, nincs ebben semmi extra. (Nyilván ilyenkor alapos leírást adtam, hogy milyen márka, hány cseppes stb.) Olyanról is tudok, aki patikában hüvelykúpot vett a kedvesének. De én is szoktam férfi termékeket (pl. arcszesz) vásárolni, kétlem, hogy az eladó azon morfondírozna, hogy magamnak vagy másnak veszem-e, de ha igen, az se érdekelne.
2022. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Miért ne vehetnék meg? :D Én magamnak veszem, mert a barátomnak akár a kiürült betétes zacskót is a kezébe adhatnám, hogy na ilyet vegyen, akkor se azt hozná, ami nekem kell...De amúgy elhiheted, nem vesznének vele össze a kasszánál, ha ő menne le a boltba érte.
2022. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Üdv közöttünk, kedves Földönkívüli idegen! 👋


Igen, megveheti a férfi az ellenkező neműeknek szánt dolgokat nyugodtan. Az emberek értelmesebb része magasról tojik rá, hogy a másik ember mit csinál. Nálunk így megy ez. Szívesen olvasnék a te civilizációdról, hogy nálatok mik a szokások, ha mesélnél és nem tilos, akkor privátban kíváncsi vagyok mindenre! :3


Üdv! 👋

2022. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Hogyan szokott történni?


Nagynehezen elmagyarázod a férfinak, hogy milyen márkájú, milyen méretű, milyen színű, hány darabos, hány cseppes betét kell. Aztán majd ő veszen valami totál mást, így következőkor inkább magadnak veszed.

2022. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
#8, ehhez elég tejért leküldeni némelyiket :-D
2022. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Katona Dius ***** válasza:
50%
Nálunk hálisten ilyennel nincs gond. Ha a férjem veszi, akkor lefotózza indulás előtt a dobozt és megveszi a betétet a boltban.
2022. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!