Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiknek müködik a megérzés...

Kiknek müködik a megérzés ösztön és kiknek nem?

Figyelt kérdés
Akiknek pedig már nem müködik hogyan tudják vissza szerezni, vagy hogyan tehetnek szert meg érzésekre?

2022. júl. 14. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az intuícióra gondolsz, mint megérzésre?

Azt mondják, hogy ez nem egyfajta 6. érzék, hanem az adott ember tudat alatt sokkal többet érzékel az őt körülvevő világról. Teszem azt nagyon pontosan tudja értelmezni mások testbeszédét, ezáltal jóval több infót tud magáénak. Ebben az esetben érdemes például a testbeszéd témakört tanulmányozni, majd az olvasottakat átültetni a gyakorlatba.

Viszont, ha olyan megérzésekre gondolsz, hogy holnap ne ülj fel a New York-ba tartó repülőre, mert le fog zuhanni, akkor nem tudok segíteni.

2022. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen az intuícióra gondolok és nem a jövendőlésre :)
2022. júl. 14. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kapcsolatban? Emberek, szerencse stb..
2022. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Emberek, szituációkra.
2022. júl. 14. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az, amit elsőként leírtam, plusz legyél minél többet társaságban, találkozz sok emberrel, érjenek ingerek, szerezz tapasztalatokat és szépen jönni fog a megérzés, ha eljön az ideje.
2022. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mennyi idő után jön?

És honnan lehet vagy miről lehet fel ismerni a belső meg érzést?

2022. júl. 14. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idő után? - Nem tudom, gondolom ez függ egyéntől, szituációtól.

Honnan lehet felismerni? - Olyan, mint amikor teljesen biztos vagy valamiben, amiről addig nem tudtál semmit. Összetéveszthetetlen, meg fogod ismerni.

2022. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam részben működik, de nem tudom jól kihasználni ezt.
2022. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as

Hogyan èrzed a rèszben müködèst? Az milyen?

2022. júl. 14. 21:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
8# vagyok: ritkán álmodok, de ha igen, akkor rövid időn belül 1-2 napon-, héten belül tuti fog történni valami rossz dolog azon személy által, akivel kapcsolatban álmodtam. De nem tudom, hogy mi fog történni, esetleg hogy csesz át, így nem igazán készülök fel rá, nem hallgatok a megérzéseimre.
2022. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!