Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne a véleményetek egy...

Mi lenne a véleményetek egy olyan lányról aki szó szerint mindig mosolyog?)(őszintén mosolyog, nem az a megjátszott) és mindekivel segítőkész, kedves?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 13:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%

Én örülnék ha ismernék ilyen lányt.^^

Kedves aranyos. Bár egy ilyen világba szerintem nem fog sokáig mosolyogni.

De remélem így marad. :P

2021. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
100%-ban egy pozitív személy. Az ilyen lány a követendő példa. Látszik, hogy harmóniában van testileg és lelkileg egyaránt.
2021. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

Szeretem az ilyen embereket, akár nőről, akár férfiról van szó. Szeretek a közelükben lenni, és igyekszem átvenni az életszemléletüket.

Az ilyen sajnos ritka mint a fehér holló. A legtöbb ember energiavámpír.

2021. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Én nem bízom az ilyen emberekben.
2021. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%

#4

Miért nem?

2021. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Én is mindig mosolygok ,sokszor rámosolygok idegenkre ,akik visszamosolyognak ,látom olyankor rajtuk,hogy jól esett nekik. Persze olyan is van ,hogy elgondolkoznak szerintem hogy ennek meg mi baja ,hogy mosolyog. Én ilyen vagyok, sok bajom persze nekem is ,de örülök annak ha az embefek nem azt látják rajtam ,hogy mennyi gondom van(gyógyíthatatlan beteg vagyok), hanem tudok egy kis örömet csempészni a napjukba.
2021. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%
Há ő izé furcsalnam ha akkor is mosolyogna ha egy gyaszoloval beszelne vagy az ilyen helyzeteket is mosolyogva élné meg. Az gyanús lenne. Vagy olyan helyzetekbe amikor egyutterzesre lenne szuksege a masiknak. Ez kb. olyan lenne pl. Hogy az OTP kuldene neked egy sms-t hogy a kezelesi koltseged levontuk mosolygos fejjel. Vagy mikor mondanak neki hogy auuu raléptél a lábamra es o meg csak mosolyog mikozben a masiknak nagyon fáj. Neccesebbet nem akartam írni. A szó szerint mindig mosolyog gondolom az nem teljesen így van.
2021. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

De egyebkent minden mas helyzetben ami se neki nem kellemetlen se a masiknak azt mondom hogy ennek kéne a természetesnek lennie. Es lehetne tobb olyan ember aki egyutterzo, kedves es tud is mosolyogni amikor ugy erzi vagy amikor a helyzet adja de nem minden helyzetben mert az furcsa lenne.

7-es , 8-as vagyok.

2021. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy egy kicsit butuska, naív, és rózsaszínben látja a világot. Amúgy jó véleménnyel vagyok az ilyen lányokról, mert kellenek a mai világba, de tartok tőle, hogy ez az őszinte mosoly nem sokáig fog tartani ebben a kegyetlen világban. A negatív emberek egyszer úgyis lehúzzák a jókedvét, és legörbül a mosoly a szájáról.
2021. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%

#7

Miért van az, hogy mindig van olyan, aki a mosolygósnál tuti, hogy az ilyen b..romság is, mint a te válaszod eszébe jut? Te ilyenkor, mikor írsz, szoktál gondolkodni? A gyásznál vagy az egyéb rossz dolgoknál persze, hogy nem mosolyog az ember.


Egyébként én is olyan vagyok, mint a kérdésben a hölgy, és elborzadok, mikor valakinek ilyen ostobaság az eszébe mer jutni. Ez csak rólad mutat egy bizonyítványt. Az, hogy valaki mindig mosolygós, az nem azt jelenti, hogy akkor a rossz híreket is elmosolyogja.


2-es válaszoló voltam

2021. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!