Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kell ahhoz csinálnom hogy...

Mit kell ahhoz csinálnom hogy leküzdjem ezt a lustaságot?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy nem szeretek emberek között lenni. Már egy jó ideje otthon vagyok, fekszem az ágyba úgy hogy a lustaságon kívül semmi bajom nincs. Ha menni kell valahova, kimozdulni, csak vonszolom magam, és húzom a szám, nem élvezem és hamar elfáradok, úgy érzem nincs bennem életerő, lendület, és rugalmasság. Nemrudom mások hogy csinálják, hogy jönnek mennek lendületesen, és bìrják. Nekem ez nehézséget jelent. Változtatni szeretnék én is olyan akarok lenni mint más, hogy ne jelentsen gondot ha menni kell valahova, de jelenleg minden porcikám ellenkezik. Mit csináljak ahhoz hogy ezt leküzdjem? Lehet ebben is fejlődni?
2022. júl. 16. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy miért akarsz másokhoz hasonlítani?


Ha te otthon érzed jobban magad, akkor miért akarsz eljárni, mert az a normális?


Életerő, lendület fakadhat kedvenc otthoni tevékenység gyakorlásából is, ahhoz nem kell kimozdulni, de az tény, hogy a mozgás és a sport növeli...!

2022. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Én sem tudom leküzdeni.

N

2022. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban szeretek otthon lenni és engem meg a rossz társaság fáraszt, de még egy nyaralás is csak nyűg, ha vannak benne kötelező elemek.


Csinálj otthon valami hasznosat és akkor nem kell kimozdulnod ahhoz, hogy jól érezd magad!

2022. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De te otthon jól érzed magad? Nem mindegy, hogy azért nem mész ki, mert otthon jól vagy és jobban kikapcsolnak qz otthon végezhető foglalkozások vagy esetleg depressziós vagy.
2022. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kultiváld/értékeld az aktivitást
2022. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Bérelj fel magad ellen egy bérgyilkost.
2022. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!