Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt miért van hogy egy csomóan...

Azt miért van hogy egy csomóan Facebookon se nem fogadják el az ismerősnek jelölésem se nem utasítják vissza?

Figyelt kérdés

2022. júl. 18. 19:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%
#10 Te meg valószínűleg fogalomzavarban szenvedsz, vagy legalábbis fogalmad sincs mit jelent egy Facebook ismerős. Nekem van olyan ember is ismerősöm Facen akivel életemben egyszer találkoztam élőben, mégis haveroknak tartjuk egymást. A Facebookon nem csak az életre szóló barátságok, a szerelmek és a közvetlen családtagok akiket be lehet/szokás jelölni, hanem lazább ismeretségeket is. Akivel 4 évig egy suliba járok, naponta találkozok, tudom a nevét, hogy hol lakik stb. az igenis ismerősöm, még ha nem is közeli.
2022. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

A jelölés függőben hagyása azt jelenti, hogy igazából szíve szerint visszaigazolna, mert nincs veled baja, nem érez irántad ellenszenvet, de valamiért úgy érzi, hogy mégsem teheti, hogy beengedjen az ismerősei közé.



Az ismerősnek jelölés elutaítása, az pedig azt jelenti, hogy végképp nem kér belőled.

2022. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

De ugyanez van instagramon is, hogy ott is, akik privátra állítják az insta fiókjukat, ott is sokaknál mindig az virít ott továbbra is, hogy Kérted.

2022. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
már rég nem kell ahhoz bejelölni valakit, hogy üzenetet írhass neki... nekem is direkt ilyen a profilom, aki akar valamit, az közli, aki nem közöl semmit, az csak újraéli a gyerekkorunkat és szüksége van hárommillió ismerősre.
2022. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
41%
Nálam is vannak ilyenek és ismerem őket de hát ha nem érdekli őket akkor most ez van nem tudok mit tenni vele
2022. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszautasít újra bejelölheted, így meg nem. ???
2022. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem? Amíg ott a jelölés, nem tud újra jelölni. (Ma. ha előbb visszavonja, de szerintem azt azért kevésbé csinálják már meg.)
2022. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%
Mert valszínű halvány lila gőzük sincs, hogy ki a rák vagy,és valszínű továbbra is ebben a tudatban akarnak tovább élni, ezért inkább hidegen hagynak.
2022. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem mindenki nagy Facebooker már ebben a pánikoló világban. Már csak a csoportokba megyek be, meg se nézem a közös falat, mert úgyis azt látom, hogy valami politikai cikk van kirakva és alatta az emberek jajveszékelnek. Vagy egy normális kép alatt politizálni kezd a nép, amikor köze sincs a olitikához az egésznek. Lehet homokba dugom a fejemet, de a Facebook mr valami energiavámpír pplikációvá növiki magát bizonyos felhasználóknak hála, mert a közös falat átpörgetve csak a negativítás éri az embert, ahogy átja, hogy A ember a világvégét híreszteli, B ember az emberek halálát kívánja, C ember okoskodik de közben ontja magából a hülyeséget, D ember arról ír, hogy minden magyar ember éhen fog halni, összevesznek az emberek, nekem ez így semmi pozitívat nem ad és az ismerőseim bejegyzései meg képei meg nem jelennek meg, mert ugyebár most az a nagy divat, hogy ne ossz meg semmit.
2022. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!