Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy állsz a "mostani rossz"...

Hogy állsz a "mostani rossz" - "bizonytalan új" problémához?

Figyelt kérdés
Akár politikai párt, akár munkahely, akár párkapcsolat terén. Persze csak akkor értelmezhető ez a kérdés, ha a jelenlegi választásod valamelyik dimenzióban rossz. Hogyan reagálsz?
2022. júl. 20. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Maradsz az eddigi rossznál, félsz a változtatástól, nem biztos, hogy ezáltal jobb lesz a helyzeted
Mersz váltani, bár az új ismeretlen, mégis megéri kockáztatni, elhagyod a mostani rosszat
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom, beszari vagyok. Életem egy fontos állomásán a komfort helyett a változást választottam jobb reményében, de csúnyán a visszájára fordult. Se visszalépni, se továbblépni nem sikerült.
2022. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most, hogy az élelmiszerárak és mindennek megy föl az ára, vajon hány dohányos fog leszokni a cigiről azért, hogy inkább azt a pénzt ételre és rezsire költse? Vajon hány autós fogja letenni az autót, hogy több pénze legyen? Vajon hány vásárlásfüggő fogja meggondolni, hogy mire fogja költeni a pénzét?

Vajon hányan fognak nemet mondani a mekis kajákra, csak hogy minőségibb, ehetőbb ételt egyenek a hulladék helyett?


Nyugi, nem lesz itt változás, csak a panaszkodás és a sírás fog menni.

2022. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 probléma áll fenn, a munkahely és a párkapcsolat.

Nyelvet tanulok, hogy megvalósíthassam és kiköltözhessek és azt dolgozhassak, amit mindig is akartam, szóval merész leszek és változtatok, elhagyva a komfortzónámat. Szóval izgatottan várom a jövőt.

Párkapcsolat terén, változtattam mivel rossz volt, az új párkapcsolat sem volt jó sajnos pofára estem.

2022. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hagytam volna magam beleragadni a korábbi komfortzónáimba, akkor sokkal rosszabb életem lenne, mint most. Nem jó ész nélkül belerohanni az ismeretlenbe, de tudni kell kalkulált kockázatokat hozni, különben magától sosem fog történni semmi.
2022. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szorongásos problémáim miatt csak rosszabb. Az öngyilkosságomat tervezem, igy nincs értelme élni.
2022. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Foglalkoztat a dolog, mert érinteni fog. Gondolkodom, mit tehetnék ellene, hogyan készüljek fel, de szerintem addig, amíg nem tapasztalok belőle sokmindent meg, addig kisebb parában fogok csak élni. Aztán a végén kapkodni fogok...
2022. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!