Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha sok embert veszítesz el...

Ha sok embert veszítesz el fiatalon, akkor rideggè vàlsz?

Figyelt kérdés

Màrmint ez törvènyszerű?

Nekem mèg nem halt meg senki, de aki màr fiatalon elvesztette a szüleit, tesvèrèt, szerelmèt, vagy közeli baràtjait, ès nem egyet hanem sokat, az milyen ember lesz?


2022. júl. 23. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem igen ezt okozta, több mint 20 kapcsolatom ment a kukába, amik szépen lassan megöltek bennem mindent. Már nem érzek empátiát nagyon emberek felé, sírni sem tudok, szerelmes sem tudok lenni...nem tudom valamikor hálás vagyok érte, valamikor átkozom saját magam.
2022. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
vagy igazán empatikus. választhatsz, hogy jóra használod a tapasztalataid, vagy sem.
2022. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én más okból, de inkább kiábrándultságot érzek. Meggyőződésem, hogy mindenkinek van valami hátsó szándéka az emberi kapcsolatokban, azt nézi, hogy hol tud a másikból enyhébben-durvábban hasznot húzni.
2022. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

11 éves voltam, amikor apám meghalt.Anyám rá egy évre rá ismét férfire talált,utána velem már csak gondoskodás szinten törődött,pl ölelést sem kaptam.

Nagyanyám,mindkettő magának való volt,nem foglalkoztak velem.Barátaim szépen idővel elkoptak,amikor párjuk lett.

Mikor megházasodtam,egy rideg,anyagias nőt vettem el,de ez később jött elő.Sem tőle,sem a gyerekemtől nem kaptam azt,amit szerettem volna.

Válás után jött a nagy szerelem az életembe,aki két év után eldobott,egyik napról a másikra.

Senkim nincs de mégsem vagyok lelkileg rokkant,inkább úgy mondom,hogy nem engedek magamhoz közel senkit már,de nem zárkózóm el az emberektől.Kedves és nyílt vagyok mindenkivel.

Viszont tény,hogy idegenektől ne kaptam bántást,vagy szeretetlenséget - csak és kizárólag olyanoktól,akik közel álltak hozzám.


F

2022. júl. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, ez borzasztó rossz érzés lehet. Én most kezdem átérezni az igazi magányt, 3 hete meghalt az apukám és egyedül kell tovább ápolnom a beteg anyukámat. Van párom, de nem itt lakik velünk és csak esténként tud átjönni, de azt se minden nap. Ez a magány és a gyász érzése kiöli a szívemet úgy érzem. Bár azt mondják idővel jobb lesz. De nem tudom..
2022. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem az a gond, hogy nem tudom àtèrezni... Tudom, hogy rosz az adott illetőnek. De nem tudom elkèpzelni, hogy mennyire, hogy milyen èrzèsek lehetnek egy ilyen helyzetben az emberben. Ez a tapasztalatlansàm, ami egy àldás... Valahol tudom, hogy èn is àt fogom èlni ezt, de remèlem nem egyben.... :(
2022. júl. 24. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem erről a kérdésről csak Keanu Reeves jut eszembe. Neki kb mindenkije meghalt szerencsétlennek akit szeretett. És állítólag az egyik legemberségesebb, legközvetlenebb sztár. Persze, nyilván nem ismerem, de róla olyat hogy bunkó vagy irritáló módon viselkedett volna, soha nem hallottam, mindehol csak dicsérik, hogy milyen kedves.
2022. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!