Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni azokkal,...

Mit lehet kezdeni azokkal, akik ha veszítenek, vagy nem az történik mint amit akartak, idegbetegroham jön rájuk?

Figyelt kérdés

Amikor haverommal játszok valami játékot, és legyőzöm egyszer-kétszer-háromszor, akkor felideegsíti magát, és megvádol, hogy csalok, nem hagytam érvényesülni, megállás nélkül támadtam stb.

Szóval nem tud veszíteni.

És ha Ő nyer, akkor hetekig az orrod alá dörgöli, hogy miután elvertem 20x ő elvert 1x és de menő! És mikor megpróbálod elmagyarázni neki, hogy miért csaltam volna 1 tét nélküli játékban, akkor se hallgat végig.

Szóval idegbeteg kn. :D


Az ilyen emberekkel lehet valamit kezdeni? Ok, nem játszok többet vele, de az élet nem ezen részén is találkoztam sok emberrel, aki ha veszít, vagy valamit jobban csinál a másik, akkor megvádolja csalással, lopással, vagy kitalál ré valami pletykát.


Idegbetegroham lásd:

Kb mint ez: http://www.youtube.com/watch?v=ppAz90zqI2A


Vagy semmit?

Aki így rá üvölt a másikra, ordít, azzal lehet szót érteni?



2013. szept. 12. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha figyelmen kívül hagyod, egy idő után rá fog jönni, hogy fölöslegesen dühöng, és le fog szokni róla.

Ha rád támadna fizikailag vagy ilyesmi, akkor meg pszichológus.

2013. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A normális és NEM LUSTA fiús anyukák az utcán játszadozó kisfiúkat régebben sokszor arra tanították, hogy engedékenynek is kell lenni, hiszen embertársaink vannak körülöttünk, ugyanígy a tesókat is így nevelték. Ha most nálad ez a nevelés kimaradt, akkor egy kicsit gondolkodj el ezen és ugyanakkor köszönd meg szüleidnek a rohadt nagy hiányosságokat nevelésedben.

Az ilyen stílus pont oda fog vezetni, hogy később nagyon magányos leszel, mindenki elpártol mellőled, még a csajok is, s se örömödet, se bánatodat nem tudod velük megosztani, ami nagyon sz...r érzés lesz egy bizonyos kor után. Nem szabad így az emberekkel bánni: provokálni és direkt kicsinálni, kell ismerni a határokat. Ugyanígy van a háziállatoknál is.

2013. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
narcisztikus
2022. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!