Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha férfiként...

Mit csináljak ha férfiként irigy vagyok a jó nőkre?

Figyelt kérdés
Irigy vagyok a szépségükre, és a mellükre.

2022. júl. 24. 08:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
Probalj meg sikeresebb lenni az eletben es nem jut eszedbe ilyesmi..
2022. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Senior Séf ***** válasza:
48%
Szerezz magadnak minél többet.
2022. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

4 es.

Látom pirosat kaptál, őszintén szólva megértem.

Méghogy nem éri meg jó nőnek lenni. Hát ne hülyéskedj már.

Ha egy nő jól néz ki, csinos, vékony, tetszetős, szinte ezer százalék, hogy kap férfit.

Nemis akármilyet. Olyat, és annyit amennyit ő akar.


Ellenben mi férfiak ?????

Mi csak tengődünk. Egy jó nő férfit akar, az kap is. Mi férfiak ha nőt akarunk, tudod mit kapunk????

Kettőt a szemünk alá. Úgy, hogy be is kéküljőn.

Na jó. Ez persze túlzás egy picit, de jó hasonlat.

Ma ha egy férfi nőt akar, csak akkor kap, ha nagyon nagy szerencséje lesz, vagy iszonyatosan jól néz ki.


Ma már nem igaz az a mondás, hogy ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél, akkor kap nőt. Ma már nem.

A mai nők annyira válogatnak, hogy csak a legszebbeknek, legsármosabbaknak, lesz nő.


Amíg ma a nőknek / jó nőknek / a szex az természezes, addig a férfiaknak luxuscikk lett.

Ki kell érdemelni.

Én értem a kérdező kérdését.

Én is sokkal jobban szeretnék nő lenni, de sajnos férfi lettem.

Sz@rok bele a menszeszbe, meg a szülésbe. Kibirnám. Kárpótlásul viszont baromira jó szex lenne az életemben.

Szólhatna az egész életem a szexről, így meg nincs semmi, mert baromira nehéz ma egy nőt fölcsípni.

Ma a nő választ, mert 1 nőre kb 100 férfi jut. Ezért válogatnak.

Iszonyatosan kevés lett a nő, és ezzel vissza is élnek.

Sajnos most itt tartunk.

2022. júl. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#13 Kifejthetem a 4-es hozzászólásomnál bővebben is, hogy miért nem éri meg jó nőnek lenni, de nem igazán érzem részedről a hajlandóságot az információ befogadására és megértésére. De javíts ki, ha tévedek és akkor belemegyek részletesebben.
2022. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14.

Igazad van, jobb ha most inkább nem megyünk bele.

Az a baj, hogy a világon semmi és senki nemtudna most meggyőzni affelől, hogy nőnek lenni sokkal jobb.

Bevallom, én most nem vagyok tökéletes, és kicsit homályosan látom a világot.

Ennek az oka az, hogy jó 2 éve nem találok társat, pedig elvileg és gyakorlatikag is,szinte minden rendben van körülöttem.

Ha lenne egy jó párkapcsolatom, és átélnémcazt a csodálatos érzést, hogy szetetni, ésxszeretve lenni, valószínűleg egész másképp látnám ezt a bizonyos jó nő kérdést.

Bevallom nemcsak ezt, hanem mindent.

Akkor lenne értelme az életemnek. Lenne miért élni. Volna miért, kiért, lefeküdni, és reggel fölkelni.

Így meg gyakorlatilag semminek semmi értelme.

Az ember csak úgy elvan éppen, mert még jár a motor, dobog a szív, de mi lesz, ha elfogy az üzemanyag?????

Mi lesz ha kiürül a tank???

Mi lesz, ha elfogy a bizakodás, ha elfogy az önbizalom, ha elfogy a remény, ha megszűnik a kitartás?????

Akkor mi lesz??? Sétáljak ki a Szerencs utcához, /közel lakom hozzá/ és vessem magam a vonat elé????

Hát ez van, 14 eske sajnos.

Remélem megértesz, és nem okoztam fájdalmat.

Nem szeretnék, mert annál sokkal jobban szeretem és tisztelem a nőket.

A nők, a világ gyöngyszemei, csak lennének egy nagyon picit nyitottabbak az ismerkedésre, és akarnák kicsit jobban a férfiakat.

Az nagyon sokat segítene a társadalmon.

13. #

2022. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#15 Tényleg normálisnak és szimpatikusnak tűnsz a hozzászólásod alapján. Sajnálom, hogy nem találsz barátnőt, remélem, hamarosan azért sikerül! Nem tudom, vígasztal-e, de ez nem igaz: "Ma már nem igaz az a mondás, hogy ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél, akkor kap nőt." - én is ilyen vagyok. Intelligens, jólelkű férfiakba szoktam belezúgni, külsőre volt már köztük mindenféle: alacsony, magas, kövér, vékony, csúnya, kevésbé csúnya :) Nálam mindegy a külső, ha a lelkével megfog.
2022. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen igaz. A nagyon jó belső letudja győzni a viszonylag gyöngébb külsőt.

Csakhát a legnagyobb dráma az az, hogy addig, hogy az embert megismerje valaki, addig el kell ám jutni.

Annak feltétele az, hogy valakivel kapcsolatba kerülj.


Viszont ha odáig sem jutsz el, hogy egyálltalán kapcsolatba kerülj valakivel, na ekkor van a baj.

Ezért vallom én azt, hogy első lépésként mindenképpen fontos a külső megjelenés.

Hidd el, én markánsan teszek ezért is. Nem a TV előtt ülők a csipszes zacskóval.

Leadtam 25 kilót, mert meggyőződésem, hogy jelentős túlsúllyal szinte lehetetlen társat találni, férfiként.

Nőként picit jobb, mert sok férfi szereti a hatalmas idomokat.

Férfiként viszont lehetetlen, főleg ha télen- nyáron görögdinnye szezon van. Ha olyan a hasad, mintha egészben lenyeltél volna egy 6 kilós dinnyét.

Lehetetlen nőt találni. Halálra vagy akkor itélve.

Én rengeteget tettem, és teszek az ügy érdekében.

Tudom, hogy a jó párkapcsolatot, a csinos, kedves, aranyos kis nőket nem lehet ma megkapni "ingyen".

Azért bizony tenni kell. Van akinek csak úgy az ölébe pottyan a szerencse, de arra nem szabad számítani.

Sok férfit látok, - mert figyelem ezt-, aki olyan nővel van, hogy megse érdemli. Szerencséje volt. Vannak így sokan.

Sokaknak meg tenni kell érte keményen. Küzdeni, fejlődni, szépíteni a testünket. Minél szebb teste van egy férfinek, annál több az esélye.

Ma már nagyon sok a 10 pontos helyes, sármos, szép férfi.

/Figyelem ezt is. /

Bármerre megyek, nézem, hogy milyenek a férfiak.

Nézem, hogy akinek jó nője van, az mind nagyon szép férfi.

Nézem, hogy mit kéne még magamon változtatni. Sajnos látom, hogy még egy minusz 5-6 kilót, meg egy kis súlyzózás, a szép izmos felsőtest miatt. Ez már nem lesz könnyű, de nem adom föl.

Bármi is lesz, bárhogy is lesz, mindenképp átfogom lépni a gyönyör kapujának lépcsőjét, mert kell, hogy találjak valakit.

Nincs az az Isten, hogy én föladjam. Pedig van egy baromira jó életem, de nő nélkül semmit nem ér.

15#

2022. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én nem a szex miatt szeretnék nő lenni, hanem szép akarok lenni, jó cicikkel. Ha lenne is egy ilyen barátnőm barmikor dobhat. Ha egy ilyen nő lennék akkor mindig a birtokában lehetnék ezeknek az adottságoknak.
2022. júl. 29. 15:42
 19/22 anonim ***** válasza:

Értem.

Akkor nálad egész más jellegű gondokatokról van szó.

Mondjuk az is igaz, hogy amikor meglátok csodálatosan szép testű fiatal lányokat, /főleg ilyenkor nyáron/, akkor engem is elkap a gondolat, hogy ez nekem férfiként soha nem adatott, és mem is adatik meg soha.


Talán ez is az oka annak, hogy a női leszbikusság nem esik olyan jellegű erőss itélet alá, mint a férfi melegség.

Mivel a női nem, és a női test a szebbik lény ezen a földön, ezért a széphez mindenkinek joga van.

A szépet mindenkinek meg kell tapasztalni, ez így igazságos.


Egyszer végeztek egy anoním felmérést, ahol a felmérésben résztvevő nők-80%-a bevallotta, hogy nem közömbös számára a szép női test.

Nem tesz ebbe az irányba semmilyen lépést, de nem közömbös neki.

Mostanában nagyon sok történetet hallottam barátaim és ismerőseim körében, ahol a nő 15-20 év házasság után, elhagyta a családot, egy másik nő miatt.

Nekünk férfisknak sajnos marad a savanyú valóság. Talán nemis lenne ezzel baj, ha csak egy picit is könnyebb lenne társat találni.


Sajnos itt is egy őrületes szakadék van. A férfiaknak nagyon nehéz ma nőt találni, egy nő viszont ha csak egy picit is kinéz valahogy, akkor már sinen van.

Férfiként szinte tökéletesnek, 10 pontosnak kell lenni, és még akkos sem dőlhetsz hátra kényelmesen, mert rengeteg az ellenfél.

17#

2022. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#7 Gondolom a csere előtt mindenkét fél megnézi, hogy megfelel-e méretre, tapintásra...stb...🤷‍♂️
2022. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!