Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt/Van olyan ember, akit...

Volt/Van olyan ember, akit miután megismertél teljesen más véleményed lett róla mint mielőtt csak felszínesen ismerted? (akár jó, akár rossz értelemben? Ha igen, akkor milyen véleményed lett róla?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, többször is volt olyan, hogy rosszat hallottam egy emberről, rossz vélemény alakult ki róla, majd beszélgettünk és megnyerő személyiségnek találtam. Aztán a legtöbb esetben kiderült, hogy igaza volt az embereknek, és csak színészkedtek az illetők. :P
2017. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy volt ilyen az életemben, soha nem is feledem. Egy mufurc, rosszindulatú, zsörtölődő, utálatos, irányomban unszimpátiát mutató illetőről van szó. Hogy hogysem, valahogy szóba elegyedtünk, együtt dolgoztunk, ha jól emlékszem ő nyitott. Rettenetesen jó cimbik lettünk. Egy jó pofa, humoros, teljesen más embert ismertem meg a személyében mint amilyennek mutatta magát. Ráadásul tele volt gondokkal, problémákkal a súlyos beteg gyereke miatt (szerv transzplantációra készültek és ő volt a donor).
2017. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy aranyszabály, pont az, amit leírtál:).

Csak mélységében ismeri meg az ember a másikat.

Vice-cersa lehet a dolog: felszínesen jó-mélyen rossz; felszínesen rossz-mélységében azonban jó.

Ilyen az élet.

Mindkettőre tapasztaltam már ilyet.

2017. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, a jó és rossz oldaláról is megtapasztaltam már ezt a dolgot.

Volt olyan lány, akit csak üresfejű, kényes cicababának gondoltam, mert először csak annyit láttam belőle, hogy nagyon szereti sminkelgetni meg kenegetni magát, néha tök random módon előkapta a kis zsebtükrét és nekiállt szájfényezni az ajkait. Aztán ahogy egyre többet beszélgettem és egyre több időt töltöttem vele, rá kellett jönnöm, hogy ez a csaj nagyon is intelligens, jóval felnőttesebb, céltudatosabb és talpraesettebb, mint én vagyok. Mára ő az egyik legjobb barátom :)

De sajnos előfordult már olyan is, hogy egy kedves, szerény, aranyosnak tűnő, folyton mosolygó lányról, hamar kiderült, hogy egy rosszindulatú, végtelenül beképzelt kis liba, aki mindig csak addig kedves az emberekhez, amíg valami haszna származik belőlük.

2017. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran van olyan társkeresőkön, hogy főleg kockahasú, izompólós csávók amikor megszólalnak, max. az óvodába küldeném őket vissza.
2017. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.A valódi értékek idővel jutnak felszinre.Általában volt néhány ember aki mogorvának,antipataikusnak tűnt vagy direkt módon kifejtette a véleményét bizonoys dolgokról,és nem túnt szimpinek számomra.De idővel rájöttem,hogy az ilyen emberek ha nem is túl kedvesek elsőre de korrektek és hosszú távon jobb és megbizhatóbb barátok, ismerősök lettek belőlük mint azokkal akik mézes-mázosan mosolyogtak,hizelegtek,azonnal kávéra hivtak.Róluk kiderült,hogy az estek többségében csak valamilyen érdek vezérli őket.
2017. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Oda vissza volt példa rá.


Külsőre meg pletykából nem lehet kiismerni senkit.

2017. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!