Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek miért cserélnek le...

Egyesek miért cserélnek le régi kötelékeket újakra ilyen könnyen?

Figyelt kérdés
Anyám megcsalta az összes párját, apámat is beleértve, csak a hitelek miatt nem váltak még el. Mikor elkezdtem kamaszodni és már nem voltam az az aranyos kislány, kb lecseréltek anyám legjobb barátnőjének a nálam jóval fiatalabb lányára,neki vettek dolgokat, őt vitték programokra, stb. 3 cicájuk van és mindig az volt hogy megunták a régit ezért hoztak mégegyet és csak azzal foglalkoztak. Hirtelen ezeket a példákat tudom mondani. Nekem ez az egész mentalitás teljesen érthetetlen, hogy valaki úgy cserélgeti a szeretteit mint mások a ruhákat. Világ életemben hűséges és ragaszkodó típus voltam. Nagyon nehéz lenne elképzelnem az életem anélkül a megnyugtató és ismerős érzés nélkül mikor megölelem a kedvesemet, vagy a kutyámat aki jóban-rosszban mellettem volt. Az ilyen emberekben nincsenek meg ezek az érzések? Csak az újdonság varázsa és az unalom váltakozik?

2022. júl. 26. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nincs már erre igény. Jobb az újdonság varázsa, mint egy biztos pont. Ez természetesen nem így van, de az emberek nem így gondolkoznak. Ezért nehéz barátságokat is kialakítani. Amint jön egy érdekesebb, leépítenek, vagy szó nélkül megszakítják a kapcsolatot.
2022. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ok pszichopatak a szor orvosi ertelmeben! Minden csak kellek,nem kotodnek senkihez semmihez nincsenek erzelmeik csak eljatsszak!

Ajanlom Mckenzie: Hogyan kezeljuk a pszicholatakat c konyvet!!!

2022. júl. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossz anya-gyerek kapcsolat. Több generáció lelke megnyomorodik utána.
2022. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!