Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szeretet-, törődéshiányt...

A szeretet-, törődéshiányt hogyan lehet leküzdeni, hogy ne akarjak kapcsolatban maradni sem, es ne szenvedjek attol, hogy hiányzik egy másik pasi akkor?

Figyelt kérdés
Attól, hogy lekötöm magam, még nem múlik el.

2022. júl. 30. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanebben vagyok. Nem vesz észre senki, nem érdeklek senki, pasi meg abszolút nem áll velem szóba. Komoly kapcsolatom 2,5 éve nem volt, az utolsó egy éve volt, de az sem volt komoly, csak elvoltunk ennyi. Egy embert érdeklek, egy mániákus zaklatót, akivel életemben kétszer találkoztam, és azt hiresztelte utána az egész városban, hogy ő eljegyzett engem, és mikor leakasztottam, elkezdett zaklatni. 7 hónapja zaklat megállás nélkül, minden postom alá fb-n álprofilokból irkál, kamu számokrók küldözget nekem sms-t, fenyegetőzik, nyomozgat utánam, ismerőseimnek tömi a fejét hazugságokkal rólam, idegenekre irkál rá, hogy milyen egy szar vagyok, csoportokba posztol, hogy elmebeteg vagyok, stb. Rendőrség? Nem. Beszéltem rendőrrel, azt mondta felejtős. Ilyen hülyeséggel nem foglalkoznak.

Szóval igen, rohadtul unom, hogy zaklatnak, és ezen a szó szerint idióta, agyhalott emberen kívül nem érdeklek senkit, és nem áll velem szóba senki. A saját családom sem, mert ők is csak elhordanak mindennek. Hogy lehet leküzdeni ezt az érzést? Nem tudom. Hogy lehet leküzdeni azt, hogy ha tudomàsul veszed azt, hogy nem érsz semmit senkinek? Senkit nem érdekel, hogy itt vagy-e, vagy nem. Ezt nem lehet. Az ember társas lény. Legalább neked biztos vannak barátaid, és van családod, aki szeret. Nekem barátaim sincsenek. Úgy érzem magam, mint aki áll a puszta közepén, néz szét mindenfelé, és sehol senkit nem lát. Egyedül.

2022. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!