Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megváltozhat egy konfliktus...

Megváltozhat egy konfliktus kerülő ember?

Figyelt kérdés
Én ezt az állandó hazudozást elég töketlennek látom.

2022. júl. 30. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nem fog megváltozni, es ha ahzudni nem is fog, megoldja sunyiba amit akar
2022. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, de ahhoz valami ra id kell kesztesse. Ha neki ez megeri es nem zavarja nem fog.
2022. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A konfliktuskerüléshez miért is kell hazudni?

Miben hazudik?

2022. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 roundance ***** válasza:
36%
Valószínűleg azért hazudik, mert azt gondolja, hogyha direkt mondaná, akkor nem lenne elfogadva tőle. Szóval szerintem mindenképp kell, hogy erősödjön a bizalma a világban és a pozitív visszacsatolások miatt az önbizalma.
2022. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A konfliktuskerülés nem ugyanaz, mint a hazudozás
2022. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Amikor megkérdezem tőle péntek este, h elmegyunk-e szombat reggel a piacra, ő azt mondja, h nem tudja. Aztán rá 10 percre becsenget a haverja, h akkor a megbeszéljék a szombati horgászatot, amire már 6kor elindulnak. Amiről kiderült, h már kedden megbeszélték.

Szóval mégis azt mondta, h jajj hát ő "nem tudja" a szombat reggeli piacot...

2022. júl. 30. 22:25
 7/15 roundance ***** válasza:
#6 mert tudja, hogy balhéznál, ha megmondja. és ez a háta közepére sem hiányzik. ha normálisan reagálsz ilyen esetben, akkor kifejlesztheted benne, hogy megmondja a neked kellemetlen dolgot is. de toprozékolsz mint egy gyerek akkor minek stresszelje magét.
2022. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy 6 előtt elment volna a piacra, csak nem tudta, hogy fel akar-e kelni olyan korán? Vagy meg akarta beszélni a harmadikkal, hogy menjenek később horgászni, hogy előtte elkísérjen a piacra? Vagy csak szimplán nem akart azonnal bunkó lenni, végig akarta gondolni, hogyan ne bántson meg, ha már konfliktuskerülő...
2022. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, h túl sokszor kaptam már ilyeneken.

Általában a kifogásai: fáradt, sokáig dolgozik, nem tudja.


A fáradságot addig használta, amig nem laktunk együtt. Volt, h mondta, h meló után megy haza, fáradt, eszik és alszik is. Aztán láttam, h kocsmában ül a haverjaval, a teraszon.

A sokáig dolgozik sztorival is hasonlóan bukott le.

A nem tudom meg azóta jött be mióta együttlakunk.


Sose volt még olyan, h ilyen miatt toporzekoltam volna. Eddig ponthogy inkább igyekeztem elviccelni ezeket a dolgokat.... de mostanában már nagyon zavar.

2022. júl. 30. 22:39
 10/15 anonim ***** válasza:
7, aha szerinted.. a vege, hogy kb minden ugy lesz ahogy o akarja. Mert ha szépen kered, akkor kidumalja magat, ravesz (mert TUDOD JOL H NEGSERTODIK HA NEM MEHET). Ha pattogsz MEGINTCSAK megsertodik, es legközelebb kamuzik. Ugyh, ezért irtam fentebb, hogy nem fog megvaltozni. Egyébként meg honnan veszed h a kerdezo hisztizik??
2022. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!