Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éjszakánként rám tör a szorong...

Éjszakánként rám tör a szorongás. Hogy küzdhetném le?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem hajnali 1-kor, nagyjából negyed 3-ig békésen aludtam, viszont azt követően tudat alatt elkezdtek gyötörni hülyébbnél hülyébb félelmek. Olyanokra kell gondolni, mint: jövőtől/bizonytalanságtól való félelem, változástól való félelem, mi lesz ha… gondolatok (csak kreálom a fejemben a dolgokat, meg stresszelek rajtuk), haláltól való félelem (szeretteimet féltem mindennél jobban).

Ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy felkelek és megnézek pár videót, hogy elterelődjön a figyelmem. Illene már nyugovóra térnem, de nem tisztult még ki teljesen a fejem.

Fiatal vagyok még és mostanában egyre többször van ez.



2022. júl. 31. 03:56
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Ne gyakorizz annyit. Élj a való életben.
2022. júl. 31. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És egy időben hasonló okokból alapból úgy mentem aludni, hogy a párnám mellett volt a telefonom, és rajta ment egy hosszú youtube videó (valami podcast szeruseg ahol monoton hangon beszéltek) és annak a hangjára aludtam el.
2022. júl. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Meditációt tudom javasolni, segíthet kiegyensúlyozottabbá válni ezekben a stresszes időkben is.

Vagy különböző alvást segítő gyógyteák is ottvannak még, pl citromfű, macskagyökér, orbáncfű. Első kettő nyugtató, a harmadik enyhe antidepresszáns.

2022. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!