Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szereti a fekete humort,...

Aki szereti a fekete humort, az rossz ember?

Figyelt kérdés

Szerintem rettentően undorító dolog mások halálán, sérülésén és megkárosodásán viccelődni.


Az ilyen emberek szerintem maguk is gyilkolnának, ha lehetőségük lenne rá.



2022. aug. 3. 00:29
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Ja, hogy fulladtál volna már meg az anyád méhében, aztán egy sérülttel kevesebb lenne most.
2022. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
52%

Nem is érte tolta le a gatyát, csak a gőzt akarta kiereszteni. Az egy másik kérdés, hogy még ezt is elbszta.

Na mindegy. A kár az megvan.

2022. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
52%
...csak azt remélem, hogy a kérdező tanul az apja hibájából, és nem követi el ő is ugyanazt a hibát, mert a dili öröklődik genetikailag és nevelési úton is.
2022. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Az hát, semmirevaló korcs família lehet.
2022. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

És még azt mondjátok, hogy nem vagytok gonoszok, de azért a halálomat akarjátok :'D átláttam én a szitán, fekete humoristák

A #32-es már nyíltan náci, aki minden beteget gázkamrában égetne el. De nem, ő azt állítja magáról, hogy egy légynek sem tudna ártani. De a nácikat már kiírtottuk egyszer.

2022. aug. 4. 00:44
 36/52 anonim ***** válasza:
45%
höhö
2022. aug. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Nana, lapozz vissza nyugodtan, keresd meg az első fenyegető üzenetet. Azt fogod látni, hogy azt Te írtad, Kérdező.

És nyilván, ha a saját csecsemőnk lenne 10 kukában, nem nevetnénk, se akkor ha bárkinek a csecsemője lenne 10 kukában. Ez egy nem létező (illetve valahol biztosan, de nem tudunk róla) helyzet, ezért tudunk a morbid vs fekete humoros kukás-babás viccen nevetni.

És összekötöd a rosszindulatunkat azzal, hogy szeretjük a feketehumort, pedig te is tettél rosszindulatú megjegyzéseket. Tehát nem függ össze a kettő, tádámm :)

2022. aug. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Minden ember rosszindulatú.

Mellesleg ha a Facebookon megnéztek egy hírt, amiben valami tragikus történik, ott is mennek ezerrel a nevető hangulatjelek, nyilván a hozzátok hasonlóaktól. Épp az ilyenek tett engem is rosszindulatúvá, megvetek minden emberi lényt.

2022. aug. 4. 02:37
 39/52 anonim ***** válasza:

Szeretem az általánosítást. Nő vagyok, szóval r*banc. Fiatal, szóval még hülye picsa is. Emellett szőke, tehát még ostoba is. Nincs bajom az lmbtq-val, tehát még leszbi is. Fehér, tehát rasszista. Informatikát tanulok, tehát túl azon, hogy nem női dolgot végzek (ezért biztos szar vagyok benne), ráadásul egy antiszociális, visszamaradott személyiség is vagyok. És ezek szerint, ha tudom értékelni a feketehumort, akkor rosszindulatú is vagyok, aki bármikor keresztbe tenne bárkinek és külön élvezi, ha másnak rossz.

De azért lenne egy kérdésem. A te életedben hány ember van, akire számíthatsz, ha baj van? És hány ember számíthat rád?


De akkor vess meg mindenkit, csak ártani ne árts. Lelkileg se.

2022. aug. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

"De azért lenne egy kérdésem. A te életedben hány ember van, akire számíthatsz, ha baj van? És hány ember számíthat rád?"


Én nem hiszek az emberi kapcsolatokban. Mérhetetlen gyűlöletet érzek minden emberi létforma iránt. Nekem nincs szükségem barátokra. Számomra csak a pénz és a hatalom számít. Megbízni meg legfeljebb a kutyámban bízok meg.

2022. aug. 4. 03:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!