Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sietnek állandóan az...

Miért sietnek állandóan az emberek?

Figyelt kérdés
Futnak a villamos után, miközben 2 perc múlva jön a következő. Ész nélkül dudálnak az autósok, ha az előtte lévő valamiért 2 másodpercig feltartja. Nyilván tisztelet a kivételnek.
2022. aug. 3. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Tulvallaljak magukat nincs idejuk olyan sok dolguk van
2022. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Hol laksz te hogy 2 percenként jön egy villamos, ami pont oda megy mint az előtte levő? :D
2022. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 perc? Esetleg a 4-6-os,de még az sem.Én azért szoktam villamos után futni,ha pont ki ban számolva,hogy azzal érek oda valahova megadott időre,vagy már késésben vagyok.Gondolom a többi ember is így van vele.Autósok között mondjuk azért van pár szimplán türelmetlen,tegyük hozzá.
2022. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem egyszer láttam, hogy futottak a megállóban álló 4-6-os villamosra, miközben a következő már láthatóan ott jött mögötte. De a metró is 5 percenként jár, mégis futnak utána.
2022. aug. 3. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a kedvencem, mikor a 4-es metró már záródó ajtajába az öngyilkosjelöltek rendszeresen sprintelve beugranak. Egy ilyen idiótára már 1x jó hangosan rászóltam: "Nem ez az utolsó máma, te huszárkonzerv!"
2022. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is siet valaki, ösztönös, hogy el akarja érni. Ha meg igen, és mondjuk késésben van/necces, hogy odaér-e időben, akkor meg pláne.
2022. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok ember csak türelmetlen, nem szeretné a következő villamost megvárni.
2022. aug. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt látom, hogy mind megy, rohan, mint az esztelen birkák. Tolong,tülekedik. És tényleg, túlvállalja magát kb a semmiért. Számomra ez visszataszító. Nem élek,csak rohannak. Még ha olyan hű de jól járnának vele. Csakhogy legtöbbje hiába rohan mint az őrült, ugya olyan átlag élete marad.
2022. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!