Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek minden ember...

Szerintetek minden ember hajlamos elárulni, átverni a másikat, vagy vannak, akik sosem tennék meg?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy határ, amit nem lépnék át, mert egyszerűen nem bírom a vele járó feszültséget és stresszt.
2022. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
A nők mindenképpen, a férfiakat nem tudom de ott is akadnak bőven.
2022. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egész biztosan nem tudnám, lehet, hogy lenne olyan durva CIA-s kényszerítő eszköz, amivel rábírnak, de alapvetően nagyon távol áll tőlem az ilyen, sosem tettem/tennék ilyet. Nekem a becsületem többet ér.
2022. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Én nem lennék képes rá, velem viszont sajnos már nem egyszer megtették. Ennek ellenére én nem tettem meg velük ugyanezt és másokkal sem.
2022. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Ami átverésnek tűnik, gyakran nem az, hanem az illető kiábrándult a partneréből valamiért, akár külső ok, új szerelem miatt, akár a partner valamilyen tulajdonságát utálta meg. De az, hogy valaki egyszer csak már nem szeret, addig nem becsapás volt, amíg szeretett.
2022. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenki átver bárkit, ha abból haszna adódik, akár családon belül, akár kívül.
2022. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem tudnám megtenni, mivel tudom milyen szar érzés...
2022. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért kell általánosítani?


Szerintetek nem árulás ha a pasod elhagy egy szebb nőért?


Vagy a legjobb barátnőd talál egy újat, és nem is foglalkozik veled?


Vagy a barátaid egyszercsak hátat fordítanak, mert te híres leszel, vagy csak mert jobban szeretnek?



Ezek velem nem történtek meg, csak azért írtam , hogy tisztában legyünk, mert minden normális válaszadót lepontoztak.

2022. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt írtam, hogy nem tenném meg másokkal és azokkal sem tettem meg, akik velem megtették. Miért kell lepontozni az ilyen választ? Olyan hihetetlen, hogy nem mindenki olyan, mint az emberek 90%-a? A lepontozók nem tudják elhinni, hogy vannak még olyan emberek, akik nem fognak szemetek lenni másokkal csak azért, mert velük valaki az volt?

Egyéniség is lehet valaki és megőrizheti a saját jó tulajdonságait, nem kell mindenképpen imitálni másokat csak azért, mert az a divat.

2022. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!