Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a szituációban mit...

Ebben a szituációban mit tegyek, hogy mentsem meg magam?

Figyelt kérdés

fizikai munkákat végeztem mivel a tanulásban soha nem voltam soha jó képességű. aztán szivbeteg lettem, megműtöttek, táppénzen voltam hosszú ideig és most hogy rendbe jöttem rájöttem nem tudok dolgozni ugyanis le vagyok tiltva minden nehezebb fizikai munkáról, nem emelhetek, mágneses térbe nem mehetek. semmi olyanhoz nem értek ahol nem kellene fizikai munkát végezni.


a fentiek miatt fogalmam sincs mihez kezdjek, miből fogok én megélni? tudna valaki tanácsot adni mit tegyek most? dolgozni szeretnék.


aki kötekedne légyszives ne rajtam élje ki így is nagyon padlón vagyok


2022. aug. 5. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
06 80 810-600 (0-24h)
2022. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Biztonsági szolgáltatások jöhetnek szóba, vagy járművezető (akár fuvarozás akár tömegközlekedés - utóbbihoz tanulás szükséges de gyakran nyújt ellátást mellette az adott közl. vállalat.)
2022. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valami informatikai képzést javasolnék, pl.

[link]

Rengeteg hasonló képzés van.

2022. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nagyon kedves vagy köszönöm, de szerinted ha az érettségit épp le tudtam tenni el tudnék én bármilyen informatikát végezni? komolyan kérdezem.


előzőnek pedig hogy sajnos hivatásos jogosítványt nem kaphatok a szívbetegség miatt, utánanéztem mert én is erre gondoltam

2022. aug. 5. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
bolti munka
2022. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Targoncás ?
2022. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak könnyű fizikai munkák is. Jelentkezz szakképzésre, vagy nézz szét , hogy betanított munkák közt van- e neked megfelelő.
2022. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!