Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valakivel jó a...

Mitől lesz valakivel jó a bulizás? Milyen az az ember akire azt mondják hogy nagyon jó vele bulizni ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 6. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a vicces, pozitív kisugárzású emberekre mondom, akikkel ha elmegyek egy helyre vagy közös programot csinálunk akkor jól érzem magam / sokat nevetek / jókat beszélgetek és ha otthagyja a társaságot akkor feltűnik a hiánya.


Voltam olyan társasággal is szórakozni, akik végképp nem az én stílusomnak megfelelő, ültek egymás mellett és nyomkodták a telefont úgy hogy egymáshoz szinte alig-alig szóltak, annyira kínos volt számomra, hogy el is mentem egy idő után, na velük végképp nem volt jó bulizni.

2022. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Az a gond, hogy ilyenből nagyon kevés van. Az ellentétéből viszont annál inkább.
2022. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha iszik nem hànyásig issza magát, hanem tudja hol a határ. Ha be is rúg nem balhézik, nem verekszik, nem veszekszik, nem kell húzni, hanem max táncol, és jókat sztorizik. Csinálja a hangulatot, felràzza a bulit.

Egy-kettőt ismertem ilyet, a többi mind olyan volt, hogy két órahossza után már hányt, majd bealudt, vagy berúgott és verekedett, vagy berúgott, rosszul lett és mindenkinek pàtyolgatnia kellett, és ott vége lett a bulinak. Ezeket utálom.

2022. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív. Jó a hangulata. Nem a rosszat keresi mindenben és mindenkibek. Kellemesen laza, de nem közönséges, nem ciki a viselkedése. Nem merev, nem antialkoholista, de nem is s-ggrészeg, szeret táncolni.
2022. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!