Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok! Hogy kezelitek...

Fiatalok! Hogy kezelitek azokat az idősebbeket, akik szidják a generációt és azt hiszik, az ő idejükben minden jobb volt?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 07:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Rahagyom.
2022. aug. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgatom, majd elmegyek. Ezekkel sem lehet mit kezdeni ma már...
2022. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én Y generációsként nem vagyok már olyan fiatal, viszont rémesnek tartom ezt a jelenséget. Pont a múltkor gondolkodtam azon, hogy én nem akarok olyan maradi lenni, és igyekszem követni a fejlődést


De azért a ló túloldalára sem kell esni. Ugyanis vannak ma hülyeségek, pl. az a jelenség, hogy ha valaki énekes akar lenni, akkor YouTube sztárrá kell válnia. Letölt a netről valami alapot, írat rá egy semmitmondó szöveget, aztán geppel feljavítják a hangját, tehát még csak profi énekesnek sem kell lennie.


Régen ez nem igazán volt, akkor tényleg zenészek voltak, és "régen" alatt most a 90-es, 2000-es éveket értem.


Összeségében tehát haladni kell a korral, mert ma sokminden jobb, mint régen. De azért a ma hülyeségeit nem kell istenteni.

2022. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
*isteníteni
2022. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Megfejelem őket.
2022. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezelem őket, hogy közben észben tartom, hogy pont ugyanilyen leszek hamarosan. :)
2022. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Shaddark ***** válasza:
100%

#3

De be is jön pár embernek.

A mai sztárok kifejezetten falsul énekelnek, ha annak lehet azt nevezni, azaz működik. Igaz, százezerből egy fut be, de van hogy bejön.


Az én időmben minden más volt, ez igaz.

Hogy jobb-e, az egyéni preferencia kérdése. Nekem jobb volt, én szerettem népes társasággal élőben szórakozni, a maiak meg kütyüket szeretnek nyomkodni. Ha ezt szeretik hát csinálják ezt, az ő életük, az ő döntésük hogyan élik.

És hát a rendszer változás alapból jár egy élet minőség változással, míg az én időmben könnyű volt fiatalnak lenni, a pénz szórakozásra ment el mert szinte minden ingyen volt, addig a mai fiatalok élete sokkal nehezebb. Hacsak nem milliárdos apuka, de olyanból kevés van.

Nem szeretnék ma fiatal lenni, míg az én egyetlen feladatom az volt hogy jól érezzem magam és megtaláljam mit szeretnék igazából csinálni és ebben mindenki, az államtól a családig támogatott mert megtehettem, addig a maiak élete szívás.

2022. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Engem az zavar nagyon, amikor azt mondják, hogy jaj a mai fiatalok milyen szörnyűek... Mintha én akartam volna ekkor születni :D Amúgy én 95-ös vagyok, annyira én sem fiatal, tehát már nem tini.


#7 Örülök, hogy belátod, hogy nekünk rosszabb most. Volt az oldalon egy komment, pontosabban kettő ugyanattól az embertől, aki azt írta kétszer is, hogy mennyire el vannak kényeztetve a mai fiatalok, ő bezzeg 19 évesen házasodott, ma már ilyen nincs, kitolódik és ez szörnyű. Hát mondjuk én 19 évesen olyan gyerekes voltam, hogy biztos nem álltam volna meg a helyem feleségként :D Ebben pl szerintem jó, hogy nem gáz, ha nem vagy házas tizenévesen vagy a húszas éveid elején.

2022. aug. 9. 09:19
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

én simán elmagyarázom, hogy hülyeségeket beszél.

ja és én 50 feletti vagyok

2022. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálom őket. Meggyőzni úgysem fogom tudni.
2022. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!