Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudsz úgy élni hogy nem...

Hogy tudsz úgy élni hogy nem iszol alkoholt soha vagy ritkán?

Figyelt kérdés
Az ilyen emberek hogy tudnak úgy élni? Nem értem. Ezért érdekel.

2022. aug. 12. 20:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Tök jól, mivel nem vagyok alkoholista.
2022. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Remekül!
2022. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
33%

Már hónapok óta nem ittam semmit. Helyette mondjuk dohányoztam, de most már 5 napja nem is dohányzok. Kávézni még szoktam.

Fura, mert régebben még úgy éreztem hogy csak akkor lehetek igazán boldog, ha iszok. Nagyon gátlásos voltam... De ez már több éve volt.

2022. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem is ittam, ezért nem kívánom. Amikor kínálnak, csak az jut eszembe, hogy mennyi család megy tönkre miatta, és kémiailag egy méreg, ezért nem esik nehezemre kedvesen visszautasítani.
2022. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiányzik sem az íze, sem a hatása. Akkor minek innám?
2022. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
nekem ital nélkül is jó a kedvem
2022. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

Én a kérdésed nem értem,hogy merült ez fel benned?

Nem iszom,nem is hiányzik,jó alkohol nélkül élni:)

2022. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

Szakmámból adódóan 6 évet “alkoholista” voltam, napi 4 sör, hétközben 3nap kisebb nagyobb ivászat, hétvége meg too much alcohol totally kaput.

Engem az idő haladtával csak a másnaposság tántorít el, de az nagyon.

2022. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, mármint azt, hogy neked ez miért érthetetlen. Minimális alkohollal (ez alatt értsd a ritka koktél és whiskey iszogatást), de anélkül is lehet boldog és kielégítő életet élni.
2022. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Kiválóan vagyok. Hosszú életem során fiatal koromban egyszer ittam társaságban nagyon jó barackpálinkát. Lehet, hogy benne maradt a kelleténél több rézeleje, de egész éjjel nem tudtam aludni, légszomjam volt (feltehetően enyhe mérgezés). Ez annyira visszatartott (feltételes reflexként), hogy azóta csak társaságban iszom és csak addig, míg megérzem az alkohol hatását és akkor leállok.
2022. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!