Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudsz úgy élni hogy nem...

Hogy tudsz úgy élni hogy nem iszol alkoholt soha vagy ritkán?

Figyelt kérdés
Az ilyen emberek hogy tudnak úgy élni? Nem értem. Ezért érdekel.

2022. aug. 12. 20:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Problema nelkul, inkabb az zavar h allandoan kinagatnak...
2022. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon ritkán iszom alkoholt, hétvégén túrázni voltunk, a 4 nap alatt ittam egy pohár sört és kb 1 dl bort. Előtte július elején kóstoltam 4 féle különleges sört, összesen max. 2dl volt. Ezek előtt szilveszterkor ittam egy pohár pezsgőt. Átlagosan kb ennyi az éves alkoholfogyasztásom.

Nem kell erőszakkal lemondanom az alkoholról, nem hiányzik. Ahogy a cigaretta és a kávé sem érdekel egyáltalán.

2022. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Megszokás. Egy idő után az ismerősök is megszokják, és egyre kevesebb alkoholos italt kapunk ajándékba. Néha elajándékozzuk ami összegyűlik.
2022. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
51%
Elméletileg könnyen, de a valódi kérdés az lenne, ha feltenném egyáltalán, hogy akarnék-e. Most jövök a ló túlsó oldaláról, legalábbis nekem már az volt. Nem célom száműzni az alkoholt, sörfőző vagyok, ez a világom, és ez egy nagyon gyönyörű, szó szerint csodákkal teli világ, a lehetőségek lehetetlenül hatalmas tárházát kínálva. Az én valódi kérdésem az, hogy miből áll és hogyan üzemel az a rendszer a fejben, ami képes nehézségek és kellemetlen érzések nélkül, stabilan fenntartani a kontrollt, ami megtart bármilyen körülmények között a kulturált, gasztronómiai célú sörfogyasztás keretei közt, BŐVEN. Ezt a rendszert én hozom létre magamban, én tartom fenn, jórészt szemléletalapon, kisebb részt mikroszokásokból.
2022. aug. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Annyira nem ízlik, hogy hiányozzon.

Ráadásul a 15 éves kori első alkalmat leszámítva semmilyen hatással nincs rám viszonylag nagyobb mennyiség sem. Volt olyan baráti program, amikor több feles pálinka, meg vodka, meg közbe azért bor is ment le elég rendesen, de semmi. Mindenki nevetségesen részeg, hülyeségeket beszél, hány, stb, én meg semmi.

Egyébként csak társaságban iszom, és ott sem sokat. Nem fizetek vagyonokat azért, hogy semmi hatással legyeb rám. Ha valaki meghív, és sokat kínálgat, akkor előfordulhat nagyobb mennyiség.

De egyébként november óta nem ittam nagyobb mennyiséget. A szalagavatós hétvégén végig barátnőméknél voltam, és buli volt egész hétvégén, tehát a szalagavató pénteki afterja után, vasárnap hajnalig, konkrétan több pia volt bennem, mint egyéb folyadék, de még csak másnapos se lettem. Így, hogy nem hat, nem deal. Meg valamikor tavasszal az utolsó osztálykiránduláson ittam asszem három felest, meg egy somersby-t. Ennyi.

Nem hiányzik. Plusz mivel csak társasággal iszok, még ritka is, mert introvertált vagyok, tehát ritkán van olyan társasági programom, amin van pia.

Na meg az alkoholizmustól elég erős visszatartó erő, hogy 10-16 éves korom között apám elég masszívan ivott. Elég ótvar módon viselkedett, és az akkori pia miatt most is nehezen érthető a beszédje. Semmi kedvem megvárni, amíg rám is rossz hatással lesz a pia, és az agyamat se szeretném elinni 54 éves koromra.

2022. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
92%
Van egy h*e családtagom a közelemben, akinél látom/láttam korábban, hogy mit okoz ez a xar. A h*e családi szokást, amit ő hozott magával megszakítom, mert nem érdekel a pia.
2022. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
93%
Remekül tudok így élni, jó az életem.
2022. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
36%

Netto 200.

Hogyan vegyek egy jo minosegu barmit is?

Sort azt szeretem,de pl amit szeretek az 10k fele mozog.(egy uveg)


Most azert na...

Igyekszem sporolni,mielott valami boomer azzal magyarazza a dolgot hogy szorom a penzt,es azert nincs... :")))

Egyebkent szivesen innek neha-neha.

De mar annyira elszoktam tole a nincstelensegtol,hogy mar nem is kivanom annyira.

Elotte se voltam alkoholista,de azert szerettem sorozni,illetve nehany rovidet bekeverni kolaval,vagy boroskolat inni.

De nem akarok beleesni.

Egy,ketto,harom,egy ezrest egy mp alatt el lehet inni.

Ugyhogy neha meg iszok,igyekszem a koltsegeket tartani valahogy.

2022. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
93%
Én inkább azt nem értem, hogy hogy lehet úgy élni, hogy valaki részegen fetreng a saját sz*rában. De hát kinek mi. :D
2022. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem szeretem.
2022. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!