Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudsz úgy élni hogy nem...

Hogy tudsz úgy élni hogy nem iszol alkoholt soha vagy ritkán?

Figyelt kérdés
Az ilyen emberek hogy tudnak úgy élni? Nem értem. Ezért érdekel.

2022. aug. 12. 20:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Hosszan.
2022. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen. 3 éve kaptam év végén ügyféltől egy whiskey-t ajándékba. Azóta bent áll a szekrénybe bontatlanul.
2022. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Metionin ***** válasza:
43%
A legtöbb alkoholnak amúgy sem szeretem az ízét, a többi nélkül is simán megvagyok. Nem voltam boldogabb és nem is vedeltem amikor még szabadon megtehettem volna (pár évet ki kellett hagynom a sportból baleset miatt, akkor úgy időnként megittam valamit, mióta újra csinálom, szinte nulla alkohol).
2022. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
85%
Én sem szeretem az ízét, illetve rosszul vagyok nagyon ha másnapos vagyok, illetve ha olyan akkor nagyon kikészíti a gyomrom és napokig nem jó. Úgyhogy simán megvagyok alkohol nélkül, nem hiányzik a hányinger sem.
2022. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Én pl.. egyedül sört szoktam inni, de azt is csak nyáron amikor vannak ezek 28 fok feletti melegek. Hetente meg iszok 2-3 üveg sört, általában kézműves söröket. Ahogy vége van a jó időnek, én le is teszem, és a következő évig, hozzá se nyúlok.

Borok és röviditalokat lassan már 10 éve nem ittam.

Agyban dől el minden, ha valaki le akarja tenni, annak sikerülni fog.

2022. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Utálom az ízét, nem tartom megfelelőnek az ár-érték arányt, illetve apám alkoholista, szóval itt van előttem a (még) élő példa, hogy milyen nem szeretnék lenni. Egyébként régebben se ittam sokat, csak alkalmanként, de amióta volt egy öngyilkossági kísérletem, azóta valamiért egyáltalán nem kívánom az alkoholt, sőt, kifejezetten rosszul vagyok tőle.
2022. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Én nem piálok, de antidepresszánsokat szedek helyette és nagyon jó egészségesen vagyok happy
2022. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nekem ott állnak a szekrényen évek óta, de valószínűleg a következő évtizedekben is ott lesznek. Párom sokat kap hubit, jégert,borokat, páleszt néha, sör is van mindig de valahogy ő is eléldegél mellettük, engem sem idegesitenek. Ha jön vendég van mivel kínálni őket.
2022. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezőnek javasolt oldal: [link]
2022. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
18-as vagyok még, annyi hogy nő létemre néha lecsúszik egy boros kóla a vasárnapi rántott husi után, de max 1 hónapban egyszer.
2022. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!